Menu

Wielki Bal Karnawałowy Przedsiębiorców

Wielki Bal Karnawałowy Przedsiębiorców w Hotelu Mazurkas to nie tylko bal ale jedno z najbardziej ulubionych wydarzeń jakie dla swoich gości organizuje Europejskie Forum Przedsiębiorczości i tradycyjnie od ponad 10 lat właśnie w tym miejscu.

Dlaczego właśnie tam ? Hotel Mazurkas znany jest nie tylko z pięknego obiektu, sal konferencyjnych i balowych czy pysznej kuchni ale również z organizacji wydarzeń kulturalnych jak Humanum Mazurkas.

W tym roku bal odbędzie się w ostatnią sobotę karnawału 18 lutego. Cześć oficjalną poprowadzi znana aktorka Laura Łącz. Bal rozpoczną walcem Johanna Straussa „Nad pięknym modrym Dunajem” uczestniczki programu „Debiutantki”,  które do Mazurkasa przyjadą wraz ze swoimi partnerami prosto z Wiednia, gdzie reprezentować będą Polskę w Operze Wiedeńskiej  na Opernballu.

Polonezem Wojciecha Kilara z filmowej ekranizacji „Pana Tadeusza” zostanie tradycyjnie rozpoczęta część balowa wydarzenia. 

O dalszą muzykę, która sama  porwie do tańca zadba znany i lubiany nie tylko przez warszawiaków DJ Prezes Radosław.

https://www.facebook.com/100001195963808/videos/pcb.4799924313390720/1401974023594479

Znakomity mistrz kuchni Mazurkasa, który jak dotąd nigdy  nie zawiódł swoich gości zadba o alkohol, napoje  i suto zastawione stoły. 

Organizatorzy co roku zapewniają gościom akcesoria karnawałowe gratis! 

Bal Karnawałowy  Przedsiębiorców w Mazurkasie w tamtym roku jak i w latach poprzednich określono jako jeden z najpiękniejszych bali karnawałowych na Mazowszu.

Zapraszamy w imieniu Organizatora tych, którzy jeszcze w nim nie uczestniczyli, bo nie powinno Was tam drodzy czytelnicy, zabraknąć. Nasza redakcja też tam będzie i obiecujemy moc pamiątkowych zdjęć, które umieścimy na naszym portalu. 

Zapytania i zapisy prosimy kierować na adres biuro@kie.biz.pl

sobota 18 lutego, od godziny 18.30 rejestracja, o 19.00 rozpoczęcie balu.

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel****

Ożarów Mazowiecki, ul. Poznańska 177

gdzie to jest

Redakcja ..

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.