Menu

Weź udział w Forum i nawiąż kontakty z tureckimi przedsiębiorcami!

Okazją do zorganizowania Polsko-Tureckiego Forum Gospodarczego jest wizyta w Polsce tureckiego ministra handlu, Ruhsara Pekcana, któremu towarzyszyć będą przedsiębiorcy z tego kraju. Program spotkania ukierunkowany jest na praktyczne cele, przewidziano dwie sesje networkingowe będące okazją do potkań twarzą w twarz, w środku i na początku forum, wystąpienia polityków zepchnięto niemal na sam koniec. Nie można jednak powiedzieć, że tureckiego polityka zlekceważono, z polskiej strony uczestnikiem forum będzie minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz. W tej części spotkania, w której wezmą udział politycy, jest też przewidziane ceremonia podpisania oficjalnych umów (czego będą one dotyczyć na razie nie wiemy). Jeśli idzie o cele spotkania, to oprócz nawiązania bezpośrednich kontaktów pomiędzy polskimi i tureckimi przedsiębiorcami (to cel najważniejszy), jego uczestnicy otrzymają też solidną dawkę informacji o programach wsparcia dla polskich eksporterów (z polskiej strony) oraz dla inwestycji w Turcji (ze strony tureckiej).

Organizatorami Forum są Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A wraz z wydziałem handlowym Ambasady Turcji oraz Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii, a współorganizatorem Krajowa Izba Gospodarcza oraz Polsko-Turecka Izba Gospodarcza.

program (pobierz)

czwartek 7 marca, godzina 10.00 – 14.30

hotel Marriott, Aleje Jerozolimskie 65/79

gdzie to jest (vis a vis Dworca Centralnego)

Udział w forum jest dla przedsiębiorców bezpłatny, wymagane jest jednak wcześniejsze wypełnienie formularza na stronie www.paih.gov.pl/Polska-Turcja.

Rafał Korzeniewski

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.