Menu

Warszawskie kolacje biznesowe – luty

Głównym punktem lutowej kolacji biznesowej Klubu Integracji Europejskiej była prelekcja na temat networkingu i znaczenia re- komendacji w biznesie. Temat zaprezentował Grzegorz Turniak, ekspert w tej dziedzinie. Kolejnym wydarzeniem tego wieczoru było przyjęcie w poczet klubu nowych jego członków. Odbiór certyfikatów był okazją do wystąpienia i bezpośredniego przedstawienia zgromadzonym, swoich firm. Tą oficjalną część wieczoru tradycyjnie poprowadziła aktorka Teatru Polskiego, Laura Łącz. Na ko- lację restauracja przygotowała wyśmienite dania kuchni polskiej i mołdawskiej, w trakcie której goście oddali się rozmowom przy lampce wyśmienitego, oczywiście – mołdawskiego wina.

luty10

 

Jedyna w całej Polsce!

Doskonała lokalizacja w centrum miasta, łatwy dojazd z możliwością zaparkowania samochodu dają komfort dotarcia wszystkim Gościom. Odpocząć można w chłodzie podziemnych pomieszczeń pałacyku Rembielińskiego lub relaksować się na otoczonym staro- drzewem tarasie. A menu? Jak Wam odpowiada schabowa korejka z warenikami do tego deser kiszyniowski z wędzonych śliwek z „winnego” syropu faszerowanych orzechem? Oczywiście z lampką mołdawskiego wina. Czy można się oprzeć? W kuchni w Alejach Ujazdowskich nie stosuje się gotowych pół- produktów ani baz. Wszystkie wychodzące dania są od samego początku przygotowane przez pracujących tam kucharzy. Między innymi sami pieką chleb, oczywiście wg receptury mołdawskiej, który wraz z fasolicą (pasta z fasoli z przyprawami, która smakuje jak smalec, ale nie ma w niej cholesterolu) podawany jest oczekującym na realizację zamówienia Gościom jako czekadełko. W kuchni używa się przypraw bez glutaminianu sodu. Czosnek tak szeroko stosowany w kuchni mołdawskiej, kupowany jest tylko od rodzimych producentów, jak zresztą większość warzyw. W lokalu odbywają się przyjęcia zasiadane oraz w formie bufetu, kameralne obiady i huczne przyjęcia całonocne. W czterech salach znajdą dla siebie miejsce zarówno palacze jak i osoby nie- palące. W Pałacu znajduje się również okazała sala konferencyjna z tarasem, w której można organizować bankiety na ponad 120 osób.

Na miejscu można też kupić mołdawskie wina z winnic, których uprawa sięga czasów rzymskich, co powoduje, że wina mołdawskie są tak chętnie kupowane w całej Europie. Stałych bywalców restauracji honoruje się kartami klienta, oferując rabat zarówno w sklepie jak i w restauracji. Do zamówień od 4 osób powyżej 35 zł/os., do konsumpcji restauracja oferuje butelkę wina gratis.

Zamiast więc wycieczki do Mołdawii graniczącej z Ukrainą i Rumunią wystarczy wybrać się w Aleje Ujazdowskie, poznać nowe smaki by po zakończeniu posiłku móc już po chwili podziwiać piękno naszego kraju spacerując w pobliskich Łazienkach.

Restauracja Ujazdowska & Mołdawska

Al. Ujazdowskie 6 A, Warszawa, kontakt: 22 627 88 88,

www.ujazdowska.com.pl

 

luty5

Zasłuchani w wykład gości

 

luty1

Dobry nastrój towarzyszył wszystkim

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.