Menu

WARSZAWSKIE kolacje biznesowe

Formuła spotkań na kolacjach biznesowych sprawdziła się i coraz to nowi przedsiębiorcy korzystają z tej mniej oficjalnej formy zawierania nowych kontaktów i to nie tylko biznesowych, ale i towarzyskich. Kolacje również w swoich zamierzeniach mają łączyć świat biznesu ze światem kultury i rozrywki dlatego zapraszani są na nie znani aktorzy i artyści estradowi. Można tu wymienić aktorkę Laurę Łącz czy Dorotę Stalińską, Tomasza Stockingera czy Iwo Orłowskiego, znanego polskiego tenora. Zresztą wymienieni wyżej artyści należą do grona mecenasów w stworzonych przez przedsiębiorców akademiach: filmowej, teatralnej czy muzycznej. Podejmują się tym samym roli przewodnika w kształtowaniu i rozwijaniu życia kulturalnego wśród przedsiębiorców.

Jasna 24 Restaurant Drink Bar, wrzesień 2013

Głównym punktem wrześniowej kolacji biznesowej Klubu Integracji Europejskiej oprócz wręczenia certyfikatu nowym członkom klubu był pokaz mody Anny Młynarczyk, twórczyni marki ZOA Project. W roli modelek wystąpiły uczestniczki programu Debiutantki, szkoły eleganckiego bycia i obycia dla młodych dziewcząt. Modelki, uczesane i umalowane przez specjalistów z Salonu Piękności Milord, oprócz niezwykłych strojów, prezentowały również obuwie z kolekcji MYS Marcina Miętusa. Po zakończonej części artystycznej, goście mieli okazję skosztować wybornych dań kuchni polskiej, przygotowanych przez kucharzy restauracji Florian. Pragnienie natomiast koił wyśmienity poncz, specjalność tego miejsca.

Jasna 24 Restaurant Drink Bar
ul. Jasna 24, Warszawa, kontakt: 22 447 24 41, www.jasna24.pl

Restauracja Florian, październik 2013

W tym szczególnym czasie, kolacja biznesowa Klubu Integracji Europejskiej odbyła się w pełnym nostalgii nastroju. W ten sentymentalny stan wprowadziła gości Laura Łącz, aktorka Teatru Polskiego. Artystka w swoim poetycko-muzycznym programie pt. „Ziarna Pamięci”, zaprezentowała m.in. tak wspomnieniowy repertuar jak utwór „Rebeka” czy „Pokoik na Hożej”. Aktorka zachwyciła też zgromadzonych swoją niezwykłą interpretacją poezji Leśmiana. W trakcie wieczoru oprócz wręczenia certyfikatów nowoprzyjętym członkom Klubu Integracji Europejskiej, w gronie klubowym powitano dwóch ważnych gości: dr Leszka Mellibrudę, znanego doradcę i eksperta z psychologii biznesu, który został klubowym ekspertem w dziedzinie, w której się specjalizuje. Ekspertem ds. networkingu został natomiast Grzegorz Turniak, prezes Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce, twórca i pierwszy prezes BNI Polska. Po części artystycznej i oficjalnej, licznie zgromadzeni goście oddali się rozmowom przy wybornych specjałach kuchni polskiej i lampce wina.

Restauracja Florian
ul. Chłodna 3, Warszawa, kontakt: 22 620 93 98, www.florian.pl

Restauracja Krasnodwór, grudzień 2013

Grudniowa kolacja biznesowa upłynęła w podniosłym, bożonarodzeniowym nastroju. W pięknych wnętrzach restauracji położonej na skraju Puszczy Kampinoskiej, uroczystość rozpoczęto od wręczenia certyfikatów nowym członkom Klubu Integracji Europejskiej. Uhonorowano też specjalnie przygotowanymi na tę okazję statuetkami klubowiczów, którzy w 2013 r. obchodzili „okrągłe” jubileusze działalności swoich firm. W dalszej części wieczoru klubowe mecenaski Akademii Dobrego Stylu, Teatralnej i Filmowej: Tatiana Sosna – Sarno, Laura Łącz i Dorota Stalińska, zachwyciły gości recytacją nastrojowych wierszy. Następnie przy akompaniamencie gitary Jerzego Antoszkiewicza i zespołu „To i owo” wszyscy goście oddali się wspólnemu kolędowaniu.

Restauracja Krasnodwór
ul. Kocjana 70, Warszawa, kontakt: 22 666 94 84, www.krasnodwor.pl

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.