Menu

Fix& Print VII Letnia Gala Przedsiębiorców – rodzinny piknik ludzi biznesu

patronat magazynu

Na Rancho pod Bocianem zaproszeni przedsiębiorcy spotkali się już po raz siódmy, by aktywnie, w szerokim gronie i ze swoimi rodzinami, spędzić letnią niedzielę.

Letnia Gala miała tradycyjnie charakter rodzinnego pikniku podczas, którego nikt z przybyłych gości nie miał prawa się nudzić ze względu na ogrom przygotowanych atrakcji.

Galę prowadziła aktorka Laura Łącz witając przybyłych gości,  organizatorów i sponsorów, dzięki którym to spotkanie mogło się odbyć. Część oficjalna rozpoczęła się występem tancerzy z Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego Warszawianka. Pierwszym ważnym wydarzeniem tego dnia było wręczenie nagrody Perły EuroTurystyki, którego dokonał zarząd Klubu Integracji Europejskiej – Barbara Jończyk i Krzysztof Jończyk.  Perła Eutourystyki przyznawane jest wyjątkowym obiektom turystycznym, funkcjonującym na terenie Polski. W tym nagroda trafiła do Columna Medica za stworzenie luksusowej i bardzo nowoczesnej kliniki rehabilitacyjnej, specjalizują­cej się w nieinwazyjnym leczeniu kręgosłupa oraz ortopedycznej terapii manualnej.

W miejscu wydarzenia, czyli na Rancho pod Bocianem każdy znalazł coś dla siebie. Dla miłośników ruchu i adrenaliny był spory park linowy, ścianka wspinaczkowa, jazda na quadach, łódki i kajaki. Dla miłośników gier zorganizowany został turniej minigolfa. Dzieci mogły poskakać na ogromnym dmuchanym zamku i batucie.

Warto było też zwiedzić usytuowane w przyjemnych, białych namiotach stoiska i skorzystać z atrakcyjnych ofert partnerów i sponsorów Gali.Organizatorzy zadbali również o stronę kulinarną wydarzenia, by nikt głodny z Rancho nie wyjechał.

Na finał wydarzenia na gości czekały loterie atrakcyjnych prezentów i pełen pozytywnej energii występ zespołu Patman Crew – dwukrotnych finalistów programu „Mam talent”.

Tego dnia dopisało wszystko czego organizatorzy mogli sobie życzyć – goście, atrakcje, kuchnia, a także pogoda, która była jak na zamówienie!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia!

 

 

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.