Menu

Twarze Biznesu Polskiej Gospodarki – zainspiruj innych!

Twarze Biznesu Polskiej Gospodarki, zainspiruj innych, stawiamy na dobre praktyki i innowacje

Twarze Biznesu Polskiej Gospodarki to projekt wydawcy magazynu przedsiębiorcy@eu, Europejskiego Forum Przedsiębiorczości, przygotowany specjalnie w celu promocji wyjątkowych i pełnych pasji przedsiębiorców, którzy dzięki swej ciężkiej pracy, kreatywności i odwadze budują potęgę polskiej gospodarki. Do debaty w panelu gospodarczym podczas tegorocznej Gali zostali zaproszeni  m.in. Krajowa Izba Gospodarcza, Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, BNP Paribas Bank Polska SA, Biuro Informacji Kredytowej, BIG InfoMonitor i Stowarzyszenie Wspierania Bezpieczeństwa Narodowego. Projekt jest objęty honorowym patronatem Klubu Integracji Europejskiej.

Jubileuszowe wydanie Twarzy Biznesu Polskiej Gospodarki

Jubileuszowe piąte wydanie Twarzy Biznesu Polskiej Gospodarki będzie wyjątkowe. Na tę okoliczność przygotowujemy wydanie magazynu w grubej albumowej oprawie. Jego bohaterami będą przedsiębiorcy, którzy odnieśli sukces i mogą być dla innych inspiracją do działania. Pragniemy, aby podzielili się własnymi doświadczeniami, opowiedzieli nam o swoich pasjach i planach na przyszłość.

Promujemy polskich przedsiębiorców

Wiemy, że za każdym biznesem stoi człowiek, dlatego misją projektu jest promocja przedsiębiorców, którzy aktywnie wpływają na rozwój polskiej gospodarki, zarówno na szczeblu ogólnokrajowym, jak i lokalnym. Ludzi, którzy przyczyniają się do ciągłego podnoszenia standardów polskiego biznesu oraz jakości krajowych towarów i usług.

Polski kwartalnik o tematyce biznesowej

Magazyn przedsiębiorcy@eu jest kwartalnikiem skierowanym do ludzi biznesu i decydentów zajmujących się wspieraniem rozwoju gospodarczego Polski. Wydawnictwo od 2013 roku odpowiada na zapotrzebowanie właścicieli firm, menedżerów wyższego i średniego szczebla, przedstawicieli wolnych zawodów, reprezentantów izb gospodarczych oraz samorządowców. Dostarcza im rzetelną wiedzę na temat zjawisk zachodzących w świecie ekonomii, finansów i polityki gospodarczej. Magazyn prezentuje wypowiedzi uznanych ekspertów, naukowców, dyplomatów, samorządowców i specjalistów różnych branż.

„Za każdym razem, kiedy widzisz biznes, który odnosi sukces, oznacza to, że ktoś kiedyś podjął odważną decyzję” P E T E R D R U C K E R , E K S P E R T D S . Z A R Z Ą D Z A N I A

Dlaczego warto?

  1. Twoja publikacja dostępna będzie w jubileuszowym 5. wydaniu Twarzy Biznesu Polskiej Gospodarki magazynu przedsiębiorcy@eu dystrybuowanym w wersji albumowej podczas Forum Ekonomicznego w Karpaczu w nakładzie 1000 egz. oraz w sieciach Empik, Relay i InMedio w nakładzie 8000 egz.
  2. Materiał o Tobie i sukcesie Twojej firmy będzie szeroko promowany w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej magazynu przedsiębiorcy@eu.
  3. Dotrzesz do szerokiego grona odbiorców Premium, wśród których znajdują się szefowie przedsiębiorstw obecnych na giełdzie, przedstawiciele rodzimego i międzynarodowego biznesu, reprezentanci rządowych i pozarządowych instytucji wspierających gospodarkę i wysocy rangą urzędnicy.
  4. Weźmiesz udział w uroczystym spotkaniu przedsiębiorców w siedzibie Krajowej Izbie Gospodarczej, podczas którego wręczone zostaną statuetki Lidera Przedsiębiorczości 2021. Spotkanie zakończy wieczorny bankiet.

DYSTRYBUCJA W NAKŁADZIE 8 TYSIĘCY EGZEMPLARZY

 JUBILEUSZOWE WYDANIE

 PONAD 150 UCZESTNIKÓW DOTYCHCZASOWYCH EDYCJI PROJEKTU

 kontakt

bjonczyk@efp.biz.pl

 +48 501 243 876

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.