Menu
Tlenoterapia hiperbaryczna w Thai Bali Spa

Tlenoterapia hiperbaryczna w Thai Bali Spa

W dzisiejszych czasach należy zwracać szczególną uwagę na swoje zdrowie. Ciągły stres, mała aktywność fizyczna, dużo czasu spędzonych w czterech kątach i wszechobecna – przebyta choroba COVID -19, to elementy, które mocno osłabiają nasz układ odpornościowy, co w przyczynia się do rozwoju większych dolegliwości.

Jak zatem dbać w obecnej sytuacji o swoje zdrowie, przy tylu ograniczeniach? Wiele form aktywnego spędzania czasu została uniemożliwiona. Zbilansowana dieta, suplementacja i coś jeszcze?

TLENOTERAPIA HIPERBARYCZNA – zadbaj o swoje zdrowie!

Tlenoterapia hiperbaryczna jest to popularna metoda dotlenienia organizmu wysoko stężonym tlenem, podawanym w atmosferze podwyższonego ciśnienia. Zabieg poprzez dotlenienie na poziomie komórkowym, zwiększa wydolność organizmu i przyśpiesza procesy regeneracyjne, przez co jest skutecznym, a zarazem naturalnym i nieinwazyjnym sposobem leczenia wielu chorób, ale i nie tylko.

Jest przede wszystkim polecana osobom po przebytej chorobie COVID -19 – pomaga podczas rekonwalescencji, zniwelować skutki przebytej choroby – dotlenia organizm, działa przeciwzapalnie i antyoksydacyjnie na obciążone organy.

Ponadto tlenoterapia hiperbaryczna skutecznie niweluje stres, poprawia jakość snu, podnosi wydolność fizyczną, poprawia koncentracje, przyśpiesza metabolizm.

Pozytywnych właściwości korzystania z zabiegów nie sposób przestać wymieniać. Tlenoterapia ma pozytywne zastosowanie wśród sportowców, przy schorzeniach kardiologicznych, neurologicznych, onkologicznych, ortopedycznych, dermatologicznych i medycynie sportowej.

Tlenoterapia hiperbaryczna to nowość w salonach Thai Bali Spa – specjalizujących się w tradycyjnych masażach orientalnych. Komory hiperbaryczne to zabiegi w dużej, miękkiej komorze, w ciśnieniu 1,3 atmosfery. Tlen jest podawany w stężeniu 93%, poprzez jednorazową maseczkę. Urządzenie dezynfekowane po każdym kliencie. A personel, który przeszedł odpowiednie szkolenia i zdobył certyfikaty, zadba o bezpieczeństwo podczas zabiegu.

Żeby wszystkim móc przybliżyć dostępność TLENOTERAPII, w terminie od 12 do 30 kwietnia zabiegi dostępne są ze zniżką -30%, również w formie karnetów. Ponieważ w tlenoterapii ważna jest seria przebytych zabiegów.

Więcej szczegółów na www.thaibalispa.pl i w salonach Thai Bali Spa: Warszawa ul. Nowy Świat 48, ul. Grzybowska 3, ul. Powązkowska 9, Anin ul. Żegańska 18, Piaseczno ul. Warszawska 8, Łomianki ul. Warszawska 214, Gdańsk ul. Grobla III 9/11.

materiał promocyjny partnera

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.