Menu

TESTUJ ZABIEGI z Kliniką La Perla

Medycyna estetyczna staje się w naszym kraju coraz bardziej popularna a oferta klinik poprawiających niedostatki urody stale się powiększa. Jedną z nich jest Klinika La Perla, w której wybrany zabieg z zakresu medycyny estetycznej lub kosmetyki Hi-Tech można przetestować w wyjątkowej cenie 100 zł.

Duża oferta klinik urody to zjawisko jak najbardziej pozytywne, gdyż dzięki rozwojowi branży beauty, z jej dobrodziejstw może obecnie skorzystać większa niż dotychczas liczba Polek i Polaków. Z drugiej strony jednak rosnąca konkurencja odbija się negatywnie na jakości usług. W pogoni za klientem, kliniki prześcigają się w reklamowych obietnicach, często nie mających pokrycia w rzeczywistości. W efekcie osobom chcącym wykonać zabieg coraz trudniej podjąć świadomą decyzję, opartą na rzetelnej wiedzy fachowców.

Idź na próbę

A gdyby można skonsultować zabieg ze specjalistą a następnie wypróbować go za symboliczną kwotę? Takie nowatorskie rozwiązanie zaproponowała niedawno swoim klientom Klinika La Perla, od 12 lat lider branży beauty w Polsce.

Aby wziąć udział w programie „Testuj z nami” należy zgłosić się do Kliniki La Perla osobiście, zadzwonić na infolinię 22 353 55 53, albo zarejestrować się poprzez stronę www.la-perla.pl. Tam też będzie można podzielić się swoimi opiniami na temat efektów wybranego zabiegu.

Aby wziąć udział w programie „Testuj z nami” należy zgłosić się do Kliniki La Perla osobiście, zadzwonić na infolinię 22 353 55 53, albo zarejestrować się poprzez stronę www.la-perla.pl. Tam też będzie można podzielić się swoimi opiniami na temat efektów wybranego zabiegu.

– Kiedy kupujemy kosmetyki, mamy do dyspozycji próbki. Kiedy wybieramy samochód, możemy odbyć jazdę próbną. Dlaczego podobnie miałoby nie być z zabiegami medycyny estetycznej i kosmetologii? Zatrudniamy najlepszych w kraju lekarzy i kosmetologów, oferujemy najnowsze światowe technologie niedostępne u konkurencji i jesteśmy pewni efektów, jakie można dzięki nim uzyskać. Dlatego nie obawiamy się zaproponować naszym klientom możliwości przetestowania zabiegów kosztujących kilkaset lub kilka tysięcy złotych, za symboliczną kwotę. Na przykład dostępny u nas Liporadiologie Vinci to wydatek 460 zł. Tymczasem w programie „Testuj z nami” można będzie z niego skorzystać, podobnie jak z innych objętych tą promocją zabiegów, za jedyne 100 zł – mówi Tomasz Kamiński, dyrektor ds marketingu w Klinice La Perla.

Sprawdź, czy spełni oczekiwania

„Testuj z nami” to nie tylko wyjątkowa okazja, żeby poprawić mankamenty urody niemal za darmo. Dostajemy także dzięki niemu możliwość zweryfikowania, czy dany zabieg faktycznie spełnia nasze oczekiwania i sprawdzenia jego efektów, dosłownie na własnej skórze. Co więcej, każda osoba, która zgłosi się do testów, będzie mogła skorzystać z bezpłatnych konsultacji kosmetologicznych, w trakcie których specjaliści Kliniki La Perla podpowiedzą najskuteczniejsze w danym przypadku rozwiązania i wyjaśnią, jakich rezultatów należy się spodziewać.

Kiedy i jak testować?

Program trwa od marca do grudnia. Co miesiąc Klinika La Perla oferuje inny zabieg w cenie 100 zł. W maju można sprawdzić najskuteczniejsze rozwiązania w walce z cellulitem czyli Liporadiologie Vinci oraz Smooth Shape. Zabiegi te, charakteryzują się wysoką skutecznością w redukcji pomarańczowej skórki i są szczególnie polecane przez klientów i specjalistów kliniki. Liporadiologie Vinci to nowość w Klinikach La Perla – najnowsza generacja sprawdzonego zabiegu Liporadiologie, teraz jeszcze bardziej efektywnego. Dodatkowo, każda osoba testująca zabieg otrzyma 15 proc. rabatu na pakiet zabiegów w ramach programu.

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.