Menu
Targi Pracy i Praktyk na Wydziale Elektroniki Politechniki Warszawskiej

Targi Pracy i Praktyk na Wydziale Elektroniki Politechniki Warszawskiej

Objęte naszym patronatem medialnym Targi Pracy i Praktyk na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej (bo tak brzmi pełna jego nazwa) będą miały podczas jesiennej edycji skromniejszą niż zwykle formę ze względu na utrzymujące się wciąż zagrożenie pandemią. Będzie wydany tylko dostępny online katalog. Zainteresowanie będzie jednak pewnie nie mniejsze, zwłaszcza ze strony przyszłych pracodawców. Pandemia bowiem udowodniła, jak ważni są w firmie wykwalifikowani pracownicy działów IT. To już nie kwestia ogólnych trendów, ale paląca konieczność.

Targi Pracy i Praktyk na Wydziale Elektroniki są organizowane dwa razy do roku już od 2008. Każdorazowo bierze w nich udział około siedemdziesięciu firm i instytucji. Najwięcej z nich firm reprezentuje branżę IT, ale są również banki, firmy konsultingowo-rekrutacyjne, instytucje prowadzące działalność rozwojowo-badawczą oraz firmy, prowadzące działalność wyłącznie w obszarze elektroniki profesjonalnej i użytkowej.

Targi Pracy i Praktyk na Wydziale Elektroniki są odwiedzane nie tylko przez studentów tego wydziału, ale także studentów pozostałych wydziałów Politechniki Warszawskiej oraz innych uczelni warszawskich, o zbliżonym profilu kształcenia.

W tym roku, jak już zaznaczyłem, będzie inaczej. Będzie tylko katalog, opublikowany 18 października na stronie internetowej Wydziału Elektroniki i rozesłany do wszystkich studentów wydziału oraz do członków Stowarzyszenia Absolwentów Elektroniki na Politechnice Warszawskiej @ELKApw. Organizatorzy planują także przekazanie katalogu innym organizacjom studenckim działającym na Politechnice Warszawskiej, a także innych uczelni w celu jego jeszcze szerszego rozpowszechnienia. Termin zgłoszeń do katalogu upływa już 17 września!

Zainteresowanych projektem organizatorzy zapraszają na stronę internetową: www.elka.pw.edu.pl.

Red. Rafał Korzeniewski

(zdjęcie, materiały organizatora)

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.