Menu

Studencie, przeżyj niezapomnianą przygodę!

Marzysz o wielkich zmianach, ale za każdym razem, gdy przychodzi czas ostatecznej decyzji, paraliżuje Cię strach i niepewność? Najwyższy czas to zmienić! Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Dowiedz się, na czym polega studencki program Southwestern Advantage i przeżyj niezapomniane trzy miesiące w Ameryce. Nie pożałujesz! Potwierdzają to setki studentów z całego świata.

Przezwyciężenie własnego strachu, efektywne zarządzanie czasem, planowanie, rozwój zdolności językowych, odkrycie skrywanych dotąd zasobów pewności siebie, poznanie nowej kultury, zawarcie trwałych przyjaźni – to tylko skromna lista argumentów przemawiających za wzięciem udziału w projekcie. Zacznijmy jednak od początku – Southwestern Advantage jest firmą wydawniczą i szkoleniową, istniejącą obecnie już ponad 160 lat. Niemal od początku jednym z celów przedsiębiorstwa było umożliwienie młodym ludziom z Europy oraz Stanów Zjednoczonych zdobycie doświadczenia w sektorze sprzedaży. Takie podejście kształciło studentów na niezależnych przedsiębiorców, a dodatkowo pozwalało zarobić na studia. Obecny system polega na sprzedaży książek edukacyjnych w systemie „od drzwi do drzwi”. Brzmi ciekawie? Przejdźmy do konkretów!

Aby wyjechać do Ameryki z Southwestern Advantage, należy pomyślnie przejść składający się z czterech etapów proces rekrutacyjny. Doświadczenie w sprzedaży nie gra roli – wraz z zakwalifikowaniem się do programu rozpoczynamy serię szkoleń. Pierwsze kursy odbywają się jeszcze w kraju, wprowadzają uczestników w podstawy przedsiębiorczości i przywództwa. Kolejne kilkudniowe warsztaty przeprowadzane są w czerwcu w Nashville. Podczas szkoleń zdobywamy cenną wiedzę, rekompensującą brak doświadczenia – tak kompleksowo przygotowani jesteśmy gotowi wyruszyć do przydzielonych nam w programie miast i zacząć pracę. Niezależnie od tego, gdzie trafimy, przez cały czas jesteśmy otoczeni opieką mentorską doświadczonych liderów.

Southwestern Advantage to jednak nie tylko praca i rozwój, lecz także niespotykana możliwość przyjrzenia się z bliska kulturze Stanów Zjednoczonych. Organizator zapewnia uczestnikom zakwaterowanie w domach amerykańskich rodzin, dzięki czemu zostajemy włączeni w lokalną społeczność oraz zyskujemy unikalną szansę doskonalenia swoich umiejętności językowych w przyjaznym środowisku.

Jeśli chcemy wziąć udział w programie, musimy samodzielnie pokryć koszty biletów lotniczych, wizy, ubezpieczenia oraz pozwolenia na pracę za granicą. Wkład ten należy jednak traktować jako inwestycję zwrotną – uczestnictwo w projekcie pozwala w błyskawicznym tempie odzyskać zainwestowaną sumę. W ciągu trzech wakacyjnych miesięcy w 2019 roku studenci z Polski wygenerowali sprzedaż wartą ponad milion dolarów.

—————————————————————————————————————————————————————

Pobyt w Stanach daje nam również możliwość zwiedzania potężnych miast, cenionych na świecie zabytków oraz poznawania wielokulturowości kraju. Czujecie się przekonani? Jeżeli chcecie wiedzieć więcej na temat projektu Southwestern Advantage, koniecznie zajrzyjcie na Facebooka organizacji (https://www.facebook.com/swadvantagepoland) oraz Instagram (https://www.instagram.com/swadv_poland/?hl=pl) organizacji. Polscy ambasadorzy projektu z przyjemnością odpowiedzą na każde pytanie!

Southwestern Advantage jest firmą wydawniczą i szkoleniową działającą od ponad 160 lat, jej siedziba znajduje się w Nashville, w stanie Tennessee. Southwestern Advantage od wielu lat kieruje międzynarodowym programem typu work&travel, którego celem jest pomaganie młodym ludziom w zdobywaniu doświadczeń z zakresu sprzedaży. Misją SWA jest kształcenie przedsiębiorców oraz wspieranie studentów w budowaniu niezależności finansowej – każdy uczestnik programu bierze udział w profesjonalnych szkoleniach oraz ma zapewnioną opiekę mentorską, dzięki czemu podczas kilku wakacyjnych miesięcy jest w stanie wygenerować realny przychód. Od 2012 roku SWA działa również w Polsce, a z sezonu na sezon zainteresowanie programem rośnie. Rokrocznie w SWA bierze udział prawie 3 tysiące studentów z całego świata.

Materiał prasowy Southwestern Advantage

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.