Menu

„Siła jest kobietą” – maratonem online Przedsiębiorczej Kobiety

Ogólnopolska Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club wraca z Maratonem Online Przedsiębiorczej Kobiety! W tegorocznej edycji magazyn przedsiębiorcy@eu obejmuje patronat medialny.

Przedsiębiorcza Kobieta to wydarzenie stworzone specjalnie dla kobiet, które pragną się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności oraz czerpać inspirację od osób, które osiągnęły już sukces w biznesie. Każda edycja skupia ambitne kobiety zorientowane na osiągnięcie sukcesu, stwarzając im możliwość wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów biznesowych. Motywujące wystąpienia, inspirujące prelegentki i przyjazna atmosfera – tak właśnie wyglądają spotkania przedsiębiorczych kobiet!

Maraton zaczyna się już 16 listopada i będzie trwał aż do 21 listopada! Przez 6 dni będą mieli Państwo okazję do poznania 12 prelegentek. Tegoroczna płatna edycja nosi nazwę „Siła jest kobietą!” i skupia tematy związane z biznesem, kończąc na sukcesie, po drodze zahaczając o kwestie motywacji, psychologii oraz związane z rozwojem osobistym.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!

Zapisów można dokonać w linku poniżej:

https://app.evenea.pl/event/273263-131/?fbclid=IwAR2YucTjEnUMiSWHVlGPm65fkG2oBwV_fnjLK1s_BHQFhilWL2vHX827SzQ

 

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.