Menu
SForce Summit 2022, trzecia odsłona największej konferencji poświęconej Salesforce

SForce Summit 2022, to już trzecia edycja !

Salesforce to najpopularniejszy system CRM (skrót od Customer Relationship Management), czyli zarządzania relacji z klientami. Taki system staje się dziś w firmie równie niezbędny, jak program do księgowości, a może nawet ważniejszy. W końcu trzeba mieć jeszcze co zaksięgować. To wyjaśnienie uczestnikom SForce Summit z pewnością nie jest potrzebne, zaproszenie skierowane jest przede wszystkim do profesjonalistów i pasjonatów Salesforce w Polsce. Architektów, programistów, konsultantów, frontendowców, testerów oraz specjalistów od AI bądź IoT. Konferencja, którą magazyn przedsiębiorcy@eu objął swoim patronatem medialnym, znów odbędzie się online. Co wciąż nie powinno dziwić. Bonus z tego jest też taki, że udział w czterodniowej konferencji jest bezpłatny. Bo nie trzeba wynajmować sali, opłacać cateringu…

Organizatorzy zapewnią najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez przedstawicieli wiodących firm zajmujących się Salesforce w Polsce. W tym samym czasie na swoich wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność podnosi rangę wydarzenia. Konferencji towarzyszyć będą też wirtualne targi pracy.

Udział w SForce Summit jest bezpłatny, możemy wziąć udział w konferencji łącząc się online z biura lub z domu. Wymagana jest tylko wcześniejsza rejestracja na stronie https://sforcesummit.pl, gdzie znajdziemy szczegółową agendę i dowiemy się więcej o wykładowcach.

red. Rafał Korzeniewski

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.