Menu
Red & Blue by Colour – Power of Art – zaproszenie na wernisaż w Galerii Przechodniej

Red & Blue by Colour – Power of Art – wernisaż wystawy w Galerii Przechodniej

Już w tę niedzielę zapraszamy na wernisaż wystawy Red & Blue by Colour – Power of Art do Galerii Przechodniej na Wiejskiej 2 w budynku Starego Domu Poselskiego. Wernisażowi towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje:

Performance – Malowanie oczu – Monika Ewa Wójtowicz

Graffiti live painting – Miss Dorys

Mural live painting – Waldek Borowski

by Colour to cykl wystaw w ramach artystycznej akcji społecznej Power of Art.  Projekt wystartuje na Wiejskiej 2, a następnie ekspozycja rusza do ponad 40 miejsc Galerii Przechodniej oraz na kolejne wystawy w galeriach stacjonarnych w całej Polsce.

Wystawa Red & Blue by Colour będzie okazją by zaprezentować prace artystów wymienionych poniżej w kolejności alfabetycznej:

Julita Delbar | Edyta Dzierż | Sławomir Golonko | Marcin Painta | Joanna Świerczyńska | Mag Woźniak | Monika Ewa Wójtowicz

A kolejne wystawy po  Red & Blue by Colour  wystawy z cyklu Power of Art już wkrótce w całej Polsce! 

Galeria Przechodnia to galeria zewnętrzna działająca, w ramach Fundacji Galeria Przechodnia, równolegle w kilkudziesięciu miejscach w całej Polsce. To przestrzeń wystawiennicza, w której mogą wisieć grafiki, zdjęcia, wiersze, a nawet ubrania. Widzem Galerii może być każdy przechodzień, który zatrzyma się obejrzeć prezentowaną sztukę. Pierwsza galeria powstała w 2011 roku w Warszawie dzięki zgodzie Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Wiejskiej 2 (gdzie zapraszamy na wernisaż już w niedzielę) oraz wsparciu firmy Cross Media. Od tamtej pory w ramach Galerii Przechodniej zorganizowano już imponująca liczbę kilkaset wystaw i happeningów.

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.