Menu
Readystockfair, czyli targi towarów już czekających w magazynach

Readystockfair, czyli targi towarów już czekających w magazynach

Readystockfair to międzynarodowe, wielobranżowe targi gotowych do sprzedaży produktów różnych branż. Wśród nich są sprzęt AGD, dekoracje, upominki, zabawki, narzędzia, kosmetyki, chemię, artykuły spożywcze, biurowe, szkolne i reklamowe oraz wiele innych Będzie to już druga edycja targów, podczas których wystawcami będą – co trzeba podkreślić – jedynie firmy europejskie posiadające w swoich magazynach gotowe towary do sprzedaży. Objęliśmy to wydarzenie naszym patronatem medialnym.

Pierwsza edycja targów Readystockfair, która odbyła się w warszawskim hotelu Hilton w styczniu tego roku, zgromadziłaś 48 wystawców i odwiedziło ją ponad 500 przedstawicieli firm zainteresowanych tą ofertą. Spodziewając się znacznie większego zainteresowania, druga edycja, która odbędzie się 11 i 12 października przeniesiona została na Stadion Narodowy w Warszawie.

W czasach zerwanych łańcuchów dostaw i wysokich kosztów transportu, targi stanowią niezwykłą szansę dla przedsiębiorców. Umożliwiają dostęp do dziesiątek tysięcy produktów dostępnych od ręki w europejskich magazynach, a do tego w często bezkonkurencyjnych cenach.

Bądź o krok przed konkurencją. Nie czekaj na dostawę, nie obawiaj się zmiennych warunków cenowych i rosnących kosztów transportu. Weź udział w targach Readystockfair w Warszawie!

Dla odwiedzających targi przedsiębiorców i ich przedstawicieli udział jest bezpłatny, jedynym warunkiem pobrania darmowej wejściówki jest rejestracja online, podczas której trzeba podać numer VAT lub NIP.

Uwaga, Targom Readystockfair na Stadionie Narodowym, które objęliśmy naszym patronatem, towarzyszyć też będzie spotkanie networkingowe, którego organizatorem jest Polish Business Link. To nie tylko szansa na zdobycie nowych przydatnych kontaktów, ale i na udział w loterii wizytówkówej, w której do wygrania będzie między innymi wywiad w naszym magazynie przedsiębiorcy@eu. Udział jest bezpłatny, prosimy jednak o osobną rejestrację online.

red. Rafał Korzeniewski

 

 

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.