Menu
Rancho z lotu ptaka

RANCHO pod Bocianem

Hotel Rancho pod Bocianem stylem przypomina dawny, staropolski dwór. Położony jest na 20 hektarowym terenie niespełna 25 kilometrów od centrum stolicy na obrzeżach Chojnowskiego Parku Krajobrazowego

Hotel i restauracja

Każdy pokój z pełnym węzłem sanitarnym posiada niepowtarzalny wystrój, kolorystykę oraz unikalne dekoracje. Do dyspozycji Gości przeznaczono 44 pokoje dla łącznej liczby 100 osób o tak oryginalnych nazwach jak: „Lawendowy Kącik”, „Motyli Raj” czy „Różana Altana”.

Restauracja „Stara Izba” to kameralne, ciepłe i przytulne wnętrze rodem z przydrożnej oberży. W menu znajdują się przede wszystkim staropolskie potrawy, jednak aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów Szef Kuchni opracowuje indywidualne menu.

Bezpośrednio przy Hotelu znajduje się ogród z dwiema wiatami grillowymi.

Konferencje i szkolenia

Uzupełnieniem bazy hotelowej jest zaplecze konferencyjno-szkoleniowe. Największa z sal „Wielka Polana” – przystosowana jest do organizacji spotkań do 200 osób. Pozostałe trzy: „Zimowa”, „Modrzewiowa”, „Pod kogutkiem” przeznaczone są dla mniejszych grup szkoleniowych. Każda z nich wyposażona jest w rzutnik multimedialny, ekran i flipchart. Ponadto na terenie hotelu działa bezprzewodowa sieć Wi-Fi.

Pikniki w samym sercu natury!

W pełni zaaranżowany teren przeznaczono na przygotowanie nietuzinkowych atrakcji. Do stacjonarnych, dostępnych na miejscu w Rancho pod Bocianem zaliczyć można między innymi: staw z możliwością wędkowania, tor off-roadowy, mini golf, park linowy, ściankę wspinaczkową, strzelnicę łukowa oraz wiatrówkową, boiska sportowe, a także polany i teren zalesiony doskonały do zabaw terenowych.

Na terenie piknikowym znajduje się dwupoziomowa Chata Grillowa wewnątrz, której jest ok. 350 miejsc siedzących. Niemniej jednak sam teren umożliwia zorganizowanie pikniku nawet do 4000 osób.

Niezależna wyspa z Chatą Rybaka umożliwia zorganizowanie imprezy plenerowej do 100 osób. Niniejsze miejsce swoim wystrojem i klimatem przypomina tradycyjną rybacką izbę. Scena dla dj-a i parkiet do tańca dają nieograniczone możliwości zabawy z dala od wszystkich Gości przebywających na terenie obiektu.

Spotkania radość i zabawa

Nie sztuką jest przygotować przyjęcie, sztuką jest przygotować przyjęcie, którego wszystkie szczegóły i detale będą zadziwiać Gości precyzją, wykonaniem i dopasowaniem do tematu wiodącego. Biesiady, uroczyste kolacje, kameralne spotkania i wykwintne przyjęcia w Rancho pod Bocianem mają niepowtarzalny urok i niezapomniany smak. Wesela, komunie, chrzciny zyskują wyjątkową oprawę, a wigilie firmowe, wieczory andrzejkowe, czy bale sylwestrowe na długo pozostaną w pamięci Uczestników.

Zespół Rancho pod Bocianem

Świetne pomysły na scenariusze, przepyszne jedzenie, różnorodne programy artystyczne, rekreacyjne czy sportowe, nie byłyby możliwe bez doskonale zorganizowanego zespołu, który zagwarantuje, że wszystko będzie się działo w odpowiednim czasie i zgodnie z planem. Obsługa dokłada wszelkich starań, by organizowane pikniki firmowe, konferencje, spotkania integracyjne czy uroczystości były na najwyższym poziomie. Radością napawa stale rosnąca liczba Gości, usatysfakcjonowanych pobytem w Rancho pod Bocianem.

Rancho pod Bocianem sp.z.o.o

ul. Nadarzyńska 15 Przypki

05-555 Tarczyn

recepcja@bocianierancho.pl

www.bocianierancho.pl

 

 

 

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.