Menu

Przed nami jubileuszowa Gala Akademii Dobrego Stylu!

Zapowiada się pełna wrażeń jubileuszowa, X Gala Akademii Dobrego Stylu! Nie jest już tajemnicą komu zostaną wręczone statuetki „Gracji!”

Podczas zaplanowanej na 22 października kolejnej Gali Akademii Dobrego Stylu statuetki „Gracja” w uznaniu za ponadczasowy styl i elegancję odbiorą:

– Anna Czartoryska-Niemczycka

– Aneta Kręglicka

– Magdalena Popławska 

Ewa Wiśniewska 

Podczas wydarzenia po raz pierwszy wręczona będzie też, przyznana przez nasz magazyn statuetka „Złotej Iguany” dla reżysera i scenarzysty – Patryka Vegi za całokształt twórczości artystycznej oraz stworzenie nowego, budzącego emocje i polemiki nurtu w polskiej kinematografii.

Stałym punktem programu są pokazy mody, niezwykłe, bo na wybiegu w role modelek wcielą się gwiazdy sceny i ekranu. Zobaczymy kreacje Adika Collection, Anny Cichosz i SU unusual woman. Uzupełnią je atrakcyjne dodatki: szale marki Fraas, biżuteria Seyes oraz buty marki Nina Basco.

Podczas Gali dla jej uczestników zaśpiewa tenor Przemek Radziszewski.

Wydarzenie ma też wymiar biznesowy, w trakcie zostaną też wręczone przedsiębiorcom w uznaniu ich zasług statuetki Lidera Przedsiębiorczości, Ambasadora Akademii Dobrego Stylu oraz statuetki przystąpienia do Klubu Integracji Europejskiej.

Galę poprowadzi znana aktorka, Laura Łącz, a wydarzenie zwieńczy uroczysty bankiet.

Gala ma również wymiar charytatywny, a dochód z zorganizowanej loterii fantowej zostanie przekazany na rzecz Fundacji „Nadzieja” Osób Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych OPP.

Wydarzenie tradycyjnie odbędzie się w pięknej Sali Balowej zabytkowego Warszawskiego Domu Technika NOT.

 

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.