Menu
Outsourcing EXPO. Ogólnopolskie Spotkanie Małych i Średnich Przedsiębiorstw

OUTSOURCING EXPO, patronat medialny

Panele dyskusyjne, ponad 100 stoisk wystawienniczych, strefa networkingu i business speed dating. To wszystko złoży się na wydarzenie poświęcone korzyściom, jakie daje zlecanie części zadań na zewnątrz firmy. Do tego, by to robić, dużych firm przekonywać nie trzeba. Dlatego tym razem zaproszenie adresowane jest do tych mniejszych, małych i średnich. Wydarzenie to objęły swoim patronatem medialnym magazyn przedsiębiorcy@eu oraz Klub Integracji Europejskiej.

A wszystko to ma Stadionie Narodowym, coraz popularniejszym miejscu organizowania biznesowych wydarzeń. Firmy z branży outsourcingowej reprezentować będą 12 sektorów i ponoć 150 podsektorów, co oznacza, że absolutnie nie chcemy poznać tej wyliczanki (zajęłaby cały artykuł). Prościej, nie znamy branży, w której outsourcing nie byłby świadczony, a jeśli taka jest, to prosimy o podpowiedź. Nie bierze się to z niczego, outsourcing pozwala znacząco obniżyć koszty i odciąża nas od spraw, na których i tak znamy się średnio lub wcale. I pozwala zająć się tym, w czym jesteśmy dobrzy. Szczególnie wiele do zyskania mają tu firmy małe i mikro, coraz częściej korzystające z możliwości zlecania prowadzenia księgowości czy spraw kadrowych. A czasem nawet całego biura.

Targi to możliwość spotkania z przedstawicielami firm świadczących usługi outsourcingowe, zorientowania się w ich ofercie. Bo może znajdziemy tam coś dla siebie. A także ich porównania, bo spotkamy się w jednym miejscu.

Wydarzeniem towarzyszącym targom będą też panele dyskusyjne. – podzielone na bloki: podatki, motywacja, innowacja, optymalizacja. A wśród prelegentów będą radca prawny Krzysztof Brola – ekspert w zakresie negocjacji i obsługi prawnej biznesu, posiadający ponad piętnastoletnie doświadczenie w bieżącej obsłudze prawnej małych i średnich firm, Michał Leszek – twórca marki Kruger&Matz, Krystian Łatka i dr Krzysztof Radzikowski – doradcy podatkowi Instytutu Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o., Emilia Dąbrowska – przedstawiciel Pracuj.pl oraz Marcin Sosnowski – dyrektor wykonawczy w Polskim Stowarzyszeniu Marketingu SMB.

Ważnym miejscem podczas targów będzie wydzielona strefa networkingu, gdzie brylować będzie specjalista od tych spraw i jeden z publikujących na naszych łamach ekspertów, Grzegorz Turniak. Przygotujcie więc stos wizytówek, bo rozejdą się w oka mgnieniu!

Zorganizowane zostaną też spotkania w formule business speed dating, czyli szybkie, kilkuminutowe spotkania jeden do jednego, podczas których obie strony w zwięzły sposób wymieniają się kontaktami, przedstawiają swoją działalność i ustalają, w jaki sposób mogą współpracować biznesowo.

 

Bo właśnie o nawiazanie tej współpracy chodzi i to jest cel całego Outsourcing EXPO, Ogólnopolskiego Spotkania Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Szczegółowe informacje o targach dostępne są w stronie:

www.outsourcingexpo.pl.

 

 

Bilety na to wydarzenie są już w sprzedaży: www.outsourcingexpo.pl/kup-bilet

Rafał Korzeniewski 

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.