Menu

Nowy Airport Hotel Okęcie już we wrześniu.

Airport Hotel Okęcie w nowej, ulepszonej odsłonie zostanie otwarty już w połowie września br. Teraz w swojej ofercie Hotel będzie miał łącznie 264 pokoje, w tym nowe typu business oraz designerskie apartamenty. Pierwsze wyróżniać będzie dodatkowe wyposażenie, jak np.: szybki bezprzewodowy internet, mobilny stolik pod laptopa, dostęp do sauny, ładowarka do palmtopa czy żelazko i deska do prasowania. Natomiast nowe apartamenty to 7 unikalnie urządzonych pokoi, każdy w innym stylu i odmiennym klimacie.

b36Dwukrotnie większa będzie powierzchnia konferencyjna. Do dyspozycji zostanie oddanych 16 sal o łącznej powierzchni 1500 m². W największej sali Galaxy będzie można zorganizować bankiet nawet dla 370 osób. Zaś w ustawieniu teatralnym sala ta pomieści ponad 540 osób. Większość sal ma ruchome ściany, co umożliwia modyfikacje ich powierzchni. Wszystkie posiadają dostęp do światła dziennego z możliwością pełnego zaciemnienia. Dodatkowym atutem są możliwości multimedialne: ekrany, rzutniki, profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie wszystko sterowane za pomocą iPada. Będzie istniała także możliwość prezentacji np. samochodów wewnątrz hotelu, a specjalne mocowania umożliwią montaż praktycznie każdej scenografii. Dla mniejszych konferencji proponowane będą ekskluzywne sale biznesowe na VII i IX p. z widokiem na lotnisko i Warszawę.

Nowością Airport Hotel Okęcie będą oryginalne miejsca gastronomiczne i rozrywkowe. Restauracja Polska serwować będzie tradycyjne przysmaki rodzimej kuchni w nowoczesnym wydaniu z najlepszych polskich, ekologicznych produktów. Stała karta menu wzbogacana będzie o sezonowe specjały. Dodatkowym atutem Restauracji Polskiej będzie szeroki wybór win, a także polskich nalewek, miodów pitnych oraz piw. Aviator bar & lounge to miejsce idealne na wieczorne spotkania przy muzyce na żywo i dobrym drinku, które swoją ofertę skieruje nie tylko do Gości Airport Hotel Okęcie, ale również do mieszkańców Warszawy. Lokal znakomicie się sprawdzi zarówno na spotkania biznesowe, jak i mniej formalne. Czekolada Caféto miejsce serwujące prawdziwą, pyszną czekoladę w różnej postaci. Doskonałym dodatkiem będą trufle, praliny i wypieki przygotowane przez hotelowych cukierników. To miejsce idealne zarówno na przyjęcia rodzinne, słodkie kinderbale, jak również spotkania z bliskimi i przyjaciółmi.

Dodatkowe usługi i atrakcje Airport Hotel Okęcie to: organizacja wesel i imprez okolicznościowych, usługi cateringowe, a także nowość Scena Kulturalna, czyli występy artystyczne znanych polskich gwiazd połączone z wyśmienitą kolacją. Jest także wypożyczalnia rowerów dla hotelowych Gości. Zmiany w Airport Hotel Okęcie to nie tylko nowa część budynku i nowe produkty. To także nowe logo oraz strona internetowa.

W okolicy Airport Hotel Okęcie rośnie zapotrzebowanie na usługi hotelowe oraz konferencyjne. Rośnie także konkurencja. Chcąc się wyróżnić na rynku, stworzyliśmy oryginalną markę, która nie należy do żadnej sieci. Mamy ponad 13-letnie doświadczenie, jednak idziemy z duchem czasu i chcemy być obiektem nowoczesnym, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Dlatego cały czas się zmieniamy, dążąc do najwyższych światowych standardów mówi Elżbieta Nitsze, Dyrektor Generalny Airport Hotel Okęcie.

Airport Hotel Okęcie jest obiektem o ugruntowanej pozycji rynkowej i ponad 13-letniej historii. Hotel jest inwestycją w całości zrealizowaną przez spółkę Koncept 2000 sp. z o. o., która jest właścicielem oraz zarządcą obiektu. Zarówno inwestorzy, jak i kadra zarządzająca hotelu są osobami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w branży hotelarskiej. Zarząd spółki tworzą Leszek Chróst – Prezes Zarządu oraz Wojciech Mogielski – Czlonek Zarządu, którzy w przeszłości uczestniczyli w projekcie budowy Hotelu Król Kazimierz w Kazimierzu Dolnym oraz współpracowali przy tworzeniu kompleksu szkoleniowo-rekreacyjnego w Falentach. Dodatkowo Wojciech Mogielski jest współinwestorem oraz Członkiem Zarządu Hotelu Jabłoń Lake Resort koło Pisza.

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.