Menu
Nowa odsłona Kongresu MIT Sloan Management Review Polska: rozmawiamy o technologiach językiem biznesu

Nowa odsłona Kongresu MIT Sloan Management Review Polska: rozmawiamy o technologiach językiem biznesu

Interaktywne spotkania z prelegentami z całego świata, sesje Q&A, online-tables, warsztaty i dwie ścieżki tematyczne – tak prezentuje się trzecia edycja Kongresu MIT Sloan Management Review Polska. To najważniejsze wydarzenie technologiczno-biznesowe w Europie Środkowo-Wschodniej!

Kongres MIT Sloan Management Review Polska powstał z myślą o stworzeniu przestrzeni do wymiany wiedzy o wykorzystywaniu technologii w biznesie z naciskiem na praktyczne aspekty. O najnowszych technologiach, jak sztuczna inteligencja, Big Data, druk 3D czy Cloud Computing, mówimy z perspektywy dyrektorów i menedżerów – ich językiem i uwzględniając ich potrzeby.

To wydarzenie zarówno dla pasjonatów technologii, jak i osób, które nie są specjalistami w tej dziedzinie, ale szukają inspiracji, konkretnych rozwiązań i wskazówek jak je wdrożyć!

Bloki tematyczne w dwóch obszarach transformacji: Technology i Digital Leadership

Zarządzanie cyfrową transformacją wymaga od liderów nie tylko wiedzy o innowacjach technologicznych i ich wpływie na biznes, lecz także nowych umiejętności przywódczych. Dlatego podczas kongresu skupimy się na dwóch obszarach: Technology i Digital Leadership.

Pierwszy obszar – Technology – skupia się na trendach technologicznych, nowych rozwiązaniach dla biznesu i ich praktycznemu zastosowaniu. Eksperci poruszą tematy związane z cyberbezpieczeństwem, cyfrowymi modelami biznesowymi (subskrypcja, freemium, modele ekosystemów) i transformacją biznesu.

Natomiast bloki związane z Digital Leadership poświęcamy przywództwu i zarządzaniu w cyfrowej rzeczywistości. Porozmawiamy również o tematach bardziej miękkich – poniżej zdradzamy kilka ciekawych wątków, które poruszymy podczas kongresu:

  • Cyfrowe miejsce pracy i nowoczesny HR: strategie, narzędzia i technologie pracy zdalnej
  • Zarządzanie wielopokoleniowym zespołem w usieciowionej organizacji
  • Trendy w kulturze organizacyjnej i zmiany wywołane pracą zdalną: zaangażowanie, produktywność, budowanie zwinnych zespołów
  • Productivity hacking i neuroprzywództwo, czyli jak zwiększać efektywność własną i pracowników

Uznani polscy i zagraniczni eksperci

Podczas wydarzenia wystąpią międzynarodowi eksperci związani z największymi ośrodkami biznesowo-naukowymi, m.in.:

  • Charles Vaillant – pełni funkcję Chief Technology Officer i Chief Digital Officer w MANN + HUMMEL, gdzie jest odpowiedzialny za nowe technologie, kapitał przedsięwzięć korporacyjnych (CVC), przedsięwzięcia cyfrowe, analitykę Big Data i transformację cyfrową.
  • Michael Schrage – pracownik naukowy związany z Initiative on the Digital Economy, jednostką naukowo-badawczą MIT Sloan School of Management. Jeden z najbardziej prowokujących na świecie myślicieli o innowacjach, pionier w zakresie technik szybkiego prototypowania, symulacji i modelowania.
  • Christian Catalini – ekspert w dziedzinie innowacji technologicznych, przedsiębiorczości i zarządzania strategicznego, MIT Sloan School of Management. Interesuje się ekonomią cyfryzacji, przedsiębiorczością i technologią blockchain.
  • Dr David Robertson – ekspert w obszarze rozwoju produktu i zarządzania produktem cyfrowym, MIT Sloan School of Management.
  • Steven Spear – starszy wykładowca w MIT Sloan School of Management i Engineering Systems Division na MIT. Uznany ekspert w zakresie zarządzania złożonymi pracami rozwojowymi, projektowymi i dostawczymi.

Chcesz dowiedzieć się więcej lub zgłosić udział? Wejdź na stronę kongresonline.mitsmr.pl. Zapraszamy do udziału! Gwarantujemy, że będzie bardzo praktycznie, ciekawie i interaktywnie!

Kongres MIT Sloan Management Review Polska

Materiał organizatora, kongres objęty jest patronatem medialnym magazynu przedsiębiorcy@eu.

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.