Menu

Moja strona www – alternatywa dla WordPress

We współczesnym świecie swoją stronę internetową może stworzyć każdy – umożliwiają to systemy CMS takie jak WordPress. To narzędzie, które mimo swojej popularności jest trudne w obsłudze dla niedoświadczonego użytkownika. A co, jeśli powiemy Ci, że istnieje prostsza alternatywa?

WordPress od lat stanowi dla wielu jedyną możliwość stworzenia strony internetowej na własną rękę. Nie da się jednak ukryć, że przez skomplikowane funkcje nie każdy jest w stanie mu podołać. Co więc z osobami, które nie mają czasu na naukę? Co z tymi, którzy nie są w stanie opanować trudnych opcji WordPressa? Odpowiedzią na to pytanie okazuje się kreator stron internetowych – WebWave. Jest dostosowany do umiejętności mniej, jak i bardziej zaawansowanych użytkowników internetu. Co najważniejsze, aby z niego korzystać, nie musisz potrafić kodować. Dzięki temu nawet digitalowi amatorzy są w stanie poradzić sobie z tym narzędziem. Mogą stworzyć witrynę idealną – dokładnie taką, o jakiej marzą. To szansa, aby przeprowadzić cały proces samodzielnie – i to bez jakiegokolwiek doświadczenia w programowaniu.

Jak działa WebWave?

WebWave to oprogramowanie do tworzenia stron internetowych. Nie wymaga od użytkownika posiadania zaawansowanych umiejętności digitalowych. W praktyce oznacza to przede wszystkim, że oszczędzisz mnóstwo czasu. Co więcej, z opanowaniem tego narzędzia i stworzeniem witryny jesteś w stanie poradzić sobie zupełnie sam. Z każdym tygodniem pojawia się coraz więcej aktualizacji, które mają za zadanie ułatwić użytkownikowi przebieg procesu. To dla Ciebie szansa na zaprojektowanie strony od A do Z. Możesz wspomóc się szablonem lub skorzystać z innowacyjnego AI Buildera. To z pewnością doskonałe rozwiązanie dla początkujących projektantów stron. Masz możliwość stworzenia sklepu internetowego, portfolio czy też własnego bloga. W kreatorze znajdziesz wszystkie najważniejsze funkcje, niezbędne do stworzenia witryny.

„odczas wieloletnich prac nad WebWave kierowaliśmy się przede wszystkim jednym założeniem – kreator miał być dostępny dla każdego, prosty i przyjemny w obsłudze. Tak też się stało – WebWave umożliwia stworzenie profesjonalnej strony internetowej znacznie szybciej, niż w przypadku kodowania jej od zera lub korzystania z innych dostępnych edytorów. Obecnie, jesteśmy w stanie stwierdzić, że nasz cel został osiągnięty. Każdy, kto projektuje swoją stronę za pomocą WebWave, może cieszyć się tym, że ma kontrolę nawet nad najmniejszym detalem. Efekt finalny zależy w pełni od preferencji użytkownika” – podsumowuje Maciej Czajkowski, CEO WebWave.

WebWave AI Builder

Jednym z przełomowych ruchów WebWave było wykorzystanie sztucznej inteligencji. WebWave AI Builder pomaga w zaprojektowaniu strony nawet najmniej doświadczonym użytkownikom internetu. W jaki sposób działa? To naprawdę proste! Wystarczy, że wprowadzisz krótki opis swojej działalności i preferencji estetycznych. Po wykonaniu tego kroku dostaniesz gotowy szablon dostosowany do twoich potrzeb, wypełniony treściami i zdjęciami dotyczącymi Twojego biznesu – i to zaledwie w ciągu trzech minut. Na koniec masz możliwość edytowania szablonu i doprowadzenia do perfekcji każdego detalu.

Alternatywa dla WordPressa

WordPress dla wielu osób jest niewątpliwie wygodną opcją. Mimo to nie każdy jest w stanie posługiwać się tym CMS-em. Niektórym sprawia on ogromne trudności od samego początku ze względu na konieczność konfiguracji hostingu, wtyczek, a także regularne aktualizowanie poszczególnych elementów strony. Rozwiązaniem tego problemu jest kreator stron internetowych – WebWave. Narzędzie przystosowane do wszystkich użytkowników – nawet tych najbardziej wymagających. Dzięki różnorodnym funkcjom mogą mieć pewność, że z łatwością dostosują witrynę do swoich potrzeb. Co więcej, zespół WebWave nie zatrzymuje się i stale dba o to, aby kreator był funkcjonalny i dostosowany do trendów. To gwarancja satysfakcji!

***

O WeNet

WeNet to firma działająca w obszarze szeroko pojętego doradztwa internetowego. Ponad 1000 ekspertów w całym kraju oferuje skuteczne rozwiązania dla biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorców z sektora MŚP. Firma posiada w pakiecie wszystkie usługi internetowe, takie jak tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, prowadzenie dedykowanych kampanii reklamowych i działań marketingu lokalnego online, tworzenie e-sklepu oraz hosting stron internetowych. Z usług WeNet korzysta już 50 000 małych i średnich firm. Obecnie działa w całej Polsce i posiada biura w 17 lokalizacjach. Więcej na stronie internetowej: www.wenet.pl.

O WebWave

WebWave to firma oferująca intuicyjny kreator stron internetowych. Dzięki rozwiązaniom WebWave MŚP z kompetencjami digital natives mogą samodzielnie stworzyć stronę internetową zgodną z wymogami SEO, bez kompromisów w zakresie designu, w przystępnej cenie. Ponad 10 lat obecności na polskim rynku zapewniło firmie pozycję lidera. Kreator stron www firmy dostępny jest w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i rumuńskiej. Z WebWave korzysta 600 000 użytkowników na całym świecie. BusinessInsider Polska określa WebWave jako „konkurencję dla WordPressa”.

WeNet Group S.A.

TOMASZ JAROS

+48 782 180 917| tjaros@wenet.pl

 

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.