Menu
WebWave AI Builder podbija internet. Kreator wygenerował 90 000 stron

WebWave AI Builder podbija internet. Kreator wygenerował 90 000 stron

WebWave AI Builder to bez dwóch zdań jeden z najlepszych kreatorów stron internetowych, dostępnych na polskim rynku. Potwierdzają to liczni klienci i tysiące wygenerowanych stron. Firma, będąca częścią WeNet Group, intensywnie inwestuje w swoje autorskie AI, aby spełniać oczekiwania jak najszerszego grona odbiorców.

W październiku 2023 roku swoją premierę miała funkcja AI Builder. Sztuczna inteligencja generuje stronę zgodnie z Twoimi marzeniami — wystarczy, że krótko opiszesz swoje oczekiwania. W ciągu nieco ponad pół roku od premiery WebWave AI Builder zdobył znaczącą popularność. Kreator stron internetowych jest nieustannie udoskonalany, aby spełniać wszelkie oczekiwania użytkowników. Efekty są widoczne — świadczy o tym ogromna liczba stron, które użytkownicy wygenerowali w ciągu ostatnich miesięcy!

Rekordowa liczba wygenerowanych stron

WebWave tydzień po tygodniu bije rekordy. Za pomocą kreatora stron użytkownicy generują dziesiątki tysięcy stron. Sztuczna inteligencja od WebWave jest w stanie stworzyć stronę w zaledwie trzy minuty. Po wygenerowaniu projektu wystarczy wprowadzenie minimalnych poprawek – i gotowe! Specjaliści dążą do tego, aby liczba koniecznych zmian była jeszcze mniejsza. Inwestują w rozwój tego narzędzia i doprowadzają je do perfekcji, dostosowując do najnowszych trendów web designerskich.

W ostatnim czasie WebWave osiągnęło kolejny kamień milowy. Użytkownicy kreatora wygenerowali już ponad 90 000 stron internetowych. To doskonały dowód na to, że WebWave AI Builder nie ma sobie równych na polskim rynku!

Nowości w WebWave

W ostatnim czasie WebWave wprowadziło ogromną ilość zmian. Pracowano nie tylko nad autorską sztuczną inteligencją, ale również pozostałymi funkcjami. Od niedawna WebWave AI Builder potrafi dobierać zdjęcia, które są dopasowane do wybranej palety kolorów.

Dodatkowo, profesjonaliści zaprojektowali gotowe palety kolorów. Spośród nich możesz wybrać tę, która najbardziej do Ciebie przemawia. To bez dwóch zdań ułatwi projektowanie. Chcesz, żeby Twoja strona była bardziej oryginalna? WebWave ma teraz dedykowane czcionki!

To jednak nie koniec zmian w kreatorze stron internetowych. W najbliższym czasie będziecie mogli spodziewać się kolejnych nowości. Jest na co czekać. Bądźcie na bieżąco z WebWave!

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.