Menu
Kongres 60 Milionów - patronat medialny magazynu

Kongres 60 Milionów znów w Miami!

Kongres 60 Milionów, czyli globalny zjazd Polonii, znów w Miami! To będzie czwarte wydarzenie z tego cyklu i zarazem pierwsze z czterech spotkań zaplanowanych na ten rok, jedno z nich odbędzie się także w Polsce, w Rzeszowie. Zaproszeni są prowadzący działalność gospodarczą na całym świecie przedstawiciele Polonii, a także Polacy z kraju, którzy już zdecydowali się lub myślą o prowadzeniu swojego biznesu za granicą. To miejsce, gdzie będą mogli zawiązać użyteczne biznesowe relacje. Kongres 60 Milionów, bo tylu jest nas, Polaków, na całym świecie.

A skoro chodzi o nawiązanie relacji, to równie ważne jak oficjalne punkty programu są wydarzenia towarzyszące. Uczestnicy kongresu zostaną zaproszeni na bankiet na „Dar Młodzieży”, który zawita do portu w Miami Rejsu Niepodległości. Żaglowiec przybędzie tam z Panamy, gdzie weźmie udział w Światowych Dniach Młodzieży, a także zostaną zaproszeni zostaną na Bal Polonijny. Kongresowi towarzyszyć będzie profesjonalny Turniej golfowy 60 MLN CUP, a początkujący będą mogli wziąć udział w akademii golfa ba terenie Normandy Shores Golf Club. Powitalny welcome drink przygotuje South Florida Hispanic Chamber of Commerce, hiszpańska społeczność na Florydzie jest jedną z najliczniejszych i najprężniejszych, także w biznesie.

Nie zabraknie ważnych gości, będzie odpowiedzialna za kontakty z Polonią minister Maria Andres, oczywiście polki ambasador Piotr Wilczek i konsulowie Piotr Janicki i Robert Jaskowiak. Z Polski przyjedzie Robert Andrzejczyk, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Andrzej Bułka, prezes grupy Fracht FWO Polska skupiającej kilkadziesiąt firm spedycyjnych, transportowych i doradczych.

Rafał Korzeniewski

Szczegółowy program, a także informacje o warunkach udziału odnajdziecie na stronie kongresu:

www.60mln.pl

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.