Menu
Już 27 lipca Data Center Trends, tym razem w formule online!

Już 29 lipca Data Center Trends, tym razem w formule online!

Odbywająca się od kilku lat cykliczna konferencja Data Center Trends tym razem odbędzie się w formule online. Co obok wad, jak niemożność bezpośredniego kontaktu, ma też kilka niezaprzeczalnych zalet. Po pierwsze możemy zaoszczędzić czas – nie musimy nigdzie dojeżdżać – możemy być w tym czasie gdziekolwiek, nawet w naszym home office w domku letniskowym (tu chyba rozmarzyłem się nieco za bardzo). A także -co organizatorom spodoba się pewnie mniej – możemy z programu wybrać co się nam podoba, pomijając to, co nas interesuje mniej. Objęliśmy tę konferencje naszym patronatem medialnym.

Data Center to oczywiście serwerownie, mimo popularności rozwiązań w chmurze nie tracą one na znaczeniu. Ciągle warto, a czasem wręcz trzeba mieć swoje dane pod kluczem. I mieć własną, prywatną chmurę. Tematyka będzie jak zwykle różnorodna, bo i sprawy prawne Od nich nawet zaczniemy, choć tym, razem mowa będzie nietypowo, o odpowiedzialności za niedostępność danych. Bo oprócz wycieków danych, to też bywa problemem. Będzie też o tym, jak tego uniknąć, o modernizacji i utrzymywaniu Data Center, o fizycznym bezpieczeństwie krytycznej infrastruktury w biurowcu, o zapewnieniu niezawodności zasilania. I oczywiście o bezpiecznym przesyłaniu i archiwizacji danych w Data Center. I strategii w zakresie infrastruktury Data Center, zarówno tej krótko, jak i długoterminowej. Wypowiadać będą się eksperci, naukowcy i praktycy.

Pełny program znajdziemy na stronie konferencji, gdzie można tez pobrać prelekcje z poprzednich edycji konferencji Data Center, będzie to też możliwe także w tym przypadku.

Data Center Trends, 27 lipca 2020 online

środa 29 lipca, godzina 9.25 – 13.15

dołącz na wwww.datacentertrends.pl

Co ważne, udział w konferencji jest bezpłatny! Wystarczy dokonanie rejestracji online na stronie konferencji. Do udziału w konferencji organizatorzy w szczególności zapraszają oprócz osób bezpośrednio odpowiedzialnych za obsługę Data Center w firmie, tych, którzy nadzorują ich prace i podejmują decyzje w tych sprawach, włącznie z tą, by zdecydować się na własną Data Center.

red. Rafał Korzeniewski

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.