Menu
IV Forum Inteligentnego Rozwoju, zaproszenie dla przedsiębiorców lubiących wyzwania !

IV Forum Inteligentnego Rozwoju, zaproszenie dla przedsiębiorców lubiących wyzwania !

Forum Inteligentnego Rozwoju to wydarzenie poświęcone nowym technologiom, wynalazkom, innowacjom i temu, jak je wdrożyć.  To debata z udziałem branżowych liderów, innowatorów i inwestorów oraz platforma transferu technologii na linii nauka-biznes-samorząd. My w szczególności zachęcamy do udziału w niej przedsiębiorców. A raczej do tego, by do tego grona dołączyć. Aż trzech na czterech uczestników zeszłorocznego Forum Inteligentnego Rozwoju zadeklarowało bowiem uczestnictwo w kolejnej edycji forum. Być może przyczyniła się do tego pewna zmiana w formule forum. Tak, jak poprzednie odbędzie się ono w Uniejowie, a to jednak zobowiązuje. W tej poprawionej formule dwudniowe forum to nie tylko bardzo ciekawe debaty, to także kończące oba dni gale Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju, prestiżowej nagrody związanej z forum, której nazwa mówi sama za siebie i trwające do późna w nocy kończące gale bankiety. Pomyślano nawet o relaksie, zapraszając do skorzystania z uroków jedynego w Polsce uzdrowiska geotermalnego. Bo organizatorzy chcą, by uczestnicy Forum Inteligentnego Rozwoju mieli jak najwięcej szans na nawiązanie indywidualnych kontaktów, kontaktów, które wykorzystają w swoich późniejszych działaniach. Nawet najlepsze pomysły na nic się bowiem nie zdadzą, jeśli nie znajdą się ludzie, którzy wcielą je w życie.

Pięćdziesięciu mówców, dziesięć ścieżek tematycznych i aż pół tysiąca innowatorów, tak ma wyglądać Forum Inteligentnego Rozwoju i warto w tych dniach w Uniejowie być. Nie tylko po to, by odwiedzić sławne termy, choć oczywiście i tam zajrzeć należy. Zresztą bilet na forum obejmuje też wstęp na termy. Do zobaczenia w listopadzie w Uniejowie, bo my też tam będziemy! Objęliśmy bowiem to ważne wydarzenie razem z magazynem przedsiębiorcy@eu naszym patronatem medialnym.

Więcej informacji znajdziecie na stronie forum: www.irforum.pl

Udział w Forum Inteligentnego Rozwoju jest płatny, opłata 790 złotych od osoby obejmuje catering, udział w gali i bankiecie oraz bilet wstępu do kompleksu Termy Uniejów. Obowiązuje rejestracja online.

Rafał Korzeniewski

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.