Menu
VII IT Future Expo za nami !

IT Future Expo, zarezerwuj sobie czas we wrześniu !

To będą już siódme IT Future Expo, największe targi tej branży w Warszawie. Tradycyjnie na jesieni, już 26 września, tym razem jednak na stadionie Legii. Tak, jak poprzednio, jesteśmy  jednym z patronów medialnych tego wydarzenia. Stu wystawców, ponad trzy tysiące uczestników, te liczby mówią same za siebie. Tak było w zeszłym roku, w tym roku może być ich nawet więcej, czego zresztą organizatorom tego niezwykle udanego (i potrzebnego) wydarzenia życzymy. Ale IT Future Expo to nie tylko targi, to także szereg wydarzeń interesujących towarzyszących. Co ważne dla odwiedzających, wstęp na IT Future Expo jest bezpłatny dla przedsiębiorców (dotyczy to też wszystkich wydarzeń towarzyszących).

IT Future Expo to doroczne spotkanie elity polskiego IT, w całości poświęcone technologiom dla biznesu. To miejsce, gdzie można dowiedzieć się o najnowszych rozwiązaniach, a dzięki temu nie dać się wyprzedzić konkurencji. Tu można też nawiązać korzystne relacje biznesowe i wymienić się doświadczeniami. Po prostu wypada tu być. To zaproszenia dla nas!

Na wielu stoiskach zwrócą pewnie naszą uwagę statuetki Lidera IT 2019, to nagrody dla wystawców za prezentowane rozwiązania – wyroby i usługi dla biznesu – wyróżnione w konkursie, którego gala odbędzie się dzień wcześniej. Konkurs miał dwa etapy, pierwszym było się głosowanie w Internecie, które wyłoniło trzy najlepsze propozycje w każdej z 18 kategorii, spośród których laureata wybrało jury.

Targom IT Future Expo towarzyszy jak już wspomniałem szereg innych wydarzeń. Od samego początku jest to IT Future Congress, wykłady i debaty z udziałem 25 prelegentów. Więc nie tylko powinniśmy odwiedzić targi, ale i zarezerwować czas na uczestnictwo przynajmniej w części punktów programu kongresu, w tym roku poświęconego odbywającej się na naszych oczach rewolucji cyfrowej. Organizatorzy zachęcają w szczególności do udziału w debacie poświęconej robotyzacji procesów biznesowych. Czy także tu roboty zastąpią ludzi, jak to coraz częściej dzieje się w produkcji? To właściwie retoryczne pytanie, bo tak się już dzieje. Nowe szlaki przecierają tu przede wszystkim banki, a w debacie wezmą udział między innymi: Wojciech Szremski z Euro Bank, Sebastian Drzewiecki z GSK, Agnieszka Belowska-Gosławska z Nordea Bank AB S.A., Marcin Basaj z Fraikin oraz Michał Marlinga z Citi. A to tylko jeden z punktów jego ciekawie zapowiadającego się programu IT Future Congress. Uwaga, na kongres, choć odbywa się również na stadionie, obowiązuje osobna rejestracja!

Warto też odwiedzić wydzielone strefy IT Law Poit, IT Consulting Point oraz punktu Dotacje UE na IT, by porozmawiać tam ze specjalistami. Choćby o najnowszy regulacjach dotyczących ochrony danych osobowych (coś, co dotyczy praktycznie wszystkich), bezpieczeństwa informacji w firmie (że dotyczy to też nas, dowiadujemy się niestety zazwyczaj, gdy już mamy problem) ale i możliwościach optymalizacji pracy w firmie, dzięki rozwiązaniom oferowanym przez IT.

W innej wydzielonej strefie odbędą się informatyczne targi pracy IT CAREER SUMMIT oraz konferencja dla programistów, Developers Congress, jeśli więc zastanawiamy się nad podwyżką dla naszych specjalistów, lepiej podjąć w tej sprawie decyzję wcześniej, zanim nas opuszczą. Również tu obowiązuje osobna rejestracja!

Warto też odwiedzić strefę druku 3D, strefę dronów oraz skorzystać… z darmowego masażu.

Do zobaczenia zatem IT Future Expo!

Więcej na stronie IT Futue Expo: www.itfuture.pl, tam też znajdziecie stale uzupełnianą listę wystawców, wciąż można do nich dołączyć!

26 września, godzina 10.00 – 17.00

Stadion Legii Warszawa, Biznes Klub

ul. Łazienkowska 3, gdzie to jest

Udział w IT Future Expo jest bezpłatny dla reprezentantów firm. Wymagana jest uprzednia rejestracja online na stronie targów. Osobna rejestracja online obowiązuje na IT Future Congress, a zainteresowani udziałem w IT Career Summit specjaliści powinni się zarejestrować tutaj. Udział w tych wydarzeniach jest również bezpłatny.

Rafał Korzeniewski

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.