Menu
III Kongres MIT Sloan Management Review odbędzie się w kwietniu online

III Kongres MIT Sloan Management Review odbędzie się w kwietniu online

Kongres MIT Sloan Management Review odbędzie się po raz trzeci. Skąd ta nieco przydługa nazwa? To nazwa przeznaczonego biznesmenów kwartalnika, którego polska edycja zaczęła wychodzić w 2019 roku, a jej wydawcą jest organizator kongresu, ICAN Institute. Amerykańska wersja zaczęła wychodzić czterdzieści lat wcześniej, skrót MIT oznacza prestiżowy Massachutes Institute od Technology. Zgodnie z duchem czasu magazyn ma też wydanie cyfrowe. I więcej tu chyba tłumaczyć nie trzeba. Krąg tych, którzy powinni zainteresować się kongresem, jest dokładnie ten sam, co krąg odbiorców, do których skierowany jest magazyn MIT Sloan Management Review. Wydarzenie jest forma promocji magazyny i na odwrót też. Objęliśmy je naszym patronatem medialnym.

Tak, jak zeszłoroczna edycja MIT Sloan Management Review i z tych samych, znanych wszystkim powodów, kongres odbędzie się online. Będzie to spotkane z najwyższej klasy ekspertami i praktykami będącymi czołowymi managerami. Formuła online, obok oczywistych słabości, ma też zalety, z pewnością do tych zalet należy możliwość zaproszenia gości z najwyższej półki. Będzie można nie tylko wysłuchać ich prelekcji, ale i zadawać im pytania. W zależności od wykupionego pakietu, możliwy będzie też udział w warsztatach i spotkaniach networkingowych. A pakiet podstawowy, umożliwiający tak udział w kongresowych sesjach i zadawanie pytań jest bezpłatny.


Napisz  tekst przy pomocy specjalistów: https://mycustomessay.com/


 

I jeszcze tematyka kongresu, jest ona zarysowana naprawdę szeroko, a wszystko to są tematy dla ludzi zajmujących się biznesem ważne:

  • Technology Superpowers – zastosowanie nowych technologii w biznesie (AI, Cloud Computing, 5G, druk 3D, Customer Data Platforms)
  • Cyfrowa rewolucja: trendy technologiczne zapewniające pomyślną transformację biznesową
  • Jak wdrażać innowacyjne cyfrowe modele biznesowe (od subskrypcji do freemium i modeli ekosystemów)
  • Cyberbezpieczeństwo – największe zagrożenia dla firm oraz sposoby i narzędzia walki z nimi
  • Cyfrowe miejsce pracy i nowoczesny HR: strategie, narzędzia i technologie pracy zdalnej
  • Zarządzanie wielopokoleniowym zespołem w usieciowionej organizacji
  • Trendy w kulturze organizacyjnej i zmiany wywołane pracą zdalną: zaangażowanie, produktywność, budowanie zwinnych zespołów
  • Productivity hacking i neuroprzywództwo, czyli jak zwiększać efektywność własną i pracowników
  • Jak wspierać innowacyjność w organizacji i włączyć strategię innowacji do ogólnej strategii biznesowej?
  • Przemysł i Handel 4.0 – najważniejsze zmiany, które zachodzą tu i teraz; cyfryzacja, zorientowanie na klienta

Więcej na stronie: https://kongresonline.mitsmr.pl

Dostępne są aż cztery różne pakiety dla uczestników Kongresu MIT Sloan Management Review, z których podstawowy jest bezpłatny (wymagana jest tylko rejestracja). Powinniśmy wybrać najbardziej nam odpowiadająca opcję.

Dołącz do uczestników III Kongresu MIT Sloan Management Review

Red. Rafał Korzeniewski

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.