Menu
II Forum Inteligentnego Rozwoju

II Forum Inteligentnego Rozwoju – patronat medialny magazynu i honorowy patronat Klubu Integracji Europejskiej

Forum Inteligentnego Rozwoju to w zamierzeniu innowacyjna płaszczyzna styku trzech kluczowych z polskiej perspektywy filarów inteligentnych specjalizacji: biznesu, samorządu i nauki. A do udziału w nim zaproszono liderów rozwoju i inwestycji, którzy nadają kierunek innowacyjnej polskiej gospodarce. Już pierwsza edycja dowiodła, że te zamierzenia da się zrealizować. W tym roku Klub Integracji Europejskiej objął to prestiżowe wydarzenie swoim honorowym patronatem, a nasz magazyn patronatem medialnym. Co warto podkreślić, udział w forum, które odbędzie się 23 i 24 października w G2A Arena, nowoczesnym centrum kongresowym w Rzeszowie-Jasionce, jest całkowicie bezpłatny.

W ramach II Forum Inteligentnego Rozwoju odbędzie się ponad 20 konferencji skupiających się wokół motywu przewodniego wydarzenia „Nowe technologie i bezpieczeństwo energetyczne gwarantem inteligentnego rozwoju”. Poprowadzą je cenieni eksperci, którzy debatować będą o problemach i wyzwaniach dla polskiego biznesu, samorządu oraz szkolnictwa wyższego. Wydarzeniu towarzyszyć będą targi goPL2020, poświęcone innowacyjnym technologiom i ich praktycznym wdrożeniom. Do udziału w nich zaproszono też samorząd, który będzie mógł przedstawić swoją ofertę gruntu pod innowacyjny, inteligentny biznes. Więcej informacji na temat targów znajdziecie tutaj.

Jako honorowy patron Klub Integracji Europejskiej dołączył do zacnego grona, którego lista rozpoczyna się od Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, a znajdują się na niej między innymi Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Urząd Patentowy RP, Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich, a z uczelni na przykład Uniwersytet Jagielloński.

Mocne wrażenie robi też komitet honorowy, w składzie którego zasiadają m.in: prof. Jerzy Buzek, poseł do Parlamentu Europejskiego, a także były jego przewodniczący, prof. Tadeusz Trziszka, rektor Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, Adam Struzik, marszałek Województwa Mazowieckiego, prof. dr hab. inż. Jan Szmidt, przewodniczący Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich, prof. dr hab. inż. Leszek Rafalski, przewodniczący Rady Głównej Instytutów Badawczych.

Warto też obejrzeć krótki film będący podsumowaniem zeszłorocznego, jeszcze jednodniowego forum, które odbyło się w tym samym miejscu, 21 października, a który można obejrzeć tutaj.

Więcej informacji o Forum znajdziecie na stronie internetowej poświęconej temu wydarzeniu, informacje tam zawarte będą stopniowo uzupełniane i coraz bardziej szczegółowe, ale już teraz, jeśli ta tematyka nas interesuje (a powinna!) warto zaznaczyć sobie te dwa dni w kalendarzu i zarejestrować swój udział. Zachęca nas do tego w zamieszczonym tam nagraniu prof. Jerzy Buzek.

więcej: www.irforum.pl

II Forum Inteligentnego Rozwoju

sobota 23 i niedziela 24 października

G2A Arena Centrum Wystawienniczo – Kongresowe

Województwa Podkarpackiego

gdzie to jest

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny zamieszczony na stronie forum: www.irforum.pl/rejestracja.

 

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.