Menu
Targi China Homelife Poland, tym razem w nowatorskiej formule hybrydowej

Targi China Homelife Poland, tym razem w nowatorskiej formule hybrydowej

To, że Targi China Homelife zamiast w tradycyjnej formie odbyły się w formule hybrydowej spowodowała oczywiście pandemia, która utrudniła tradycyjne kontakty. Ale od czego technika! Z wystawcami z Chin można było porozmawiać online, a polscy przedsiębiorcy w PTAK EXPO w Nadarzynie pod Warszawą towary i próbki obejrzeć mogli jak najbardziej w realu. Połączyć się zatem udało bezpieczeństwo i zwykłą wygodę z tym co stanowi istotę targów.

Targi China Homelife odbywają się już od ponad dekady, a polska edycja jest jedną z aktualnie trzynastu (Chińczycy są nawet bardziej przesądni od Polaków, ale w Chinach trzynastka nie jest pechowa). Tak, jak wiele innych tego targowych wydarzeń mogły one paść ofiara pandemii, jednak udało się temu zapobiec dzięki nowatorskiej hybrydowej formule targów, wypracowanej przez Stowarzyszenie Polskich Mediów i Warszawską Izbę Gospodarczą. Polska jest też pierwszym krajem w historii międzynarodowych targów, w którym odbyły się one w formie hybrydowe na taką skalę. Kolejny przystanek to Dubaj a potem Meksyk, gdzie organizatorzy będą mogli czerpać z doświadczeń wypracowanych podczas targów China Homelife Poland 2021.

Przedstawiciele Warszawskiej Izby Gospodarczej wspierali przedsiębiorców w prowadzonych z chińskimi partnerami rozmowach B2B, przedstawiając profesjonalnie ofertę konkretnych firm, a w razie potrzeby łączyli także obydwie strony na spotkanie online face to face.

– Hybrydowa forma targów to pierwszy tego wydarzenie w Polsce. Udało nam się połączyć kwestie bezpieczeństwa ze skutecznym realizowaniem biznesu z partnerami z Chin. Efektem są setki nawiązanych kontaktów i przeprowadzonych transakcji – pokreślił Marek Traczyk, prezes Stowarzyszenia Polskich Mediów i Warszawskiej Izby Gospodarczej.

A następne spotkanie polskich i chińskich przedsiębiorców już w maju! Oczywiście w formule hybrydowej, bo nadchodzi piąta fala pandemii.

Red. Rafał Korzeniewski

A jak to wyglądało w praktyce, lepiej obejrzeć!

Targi China Homelife Poland - relacja wideo

Zdjęcia i materiał wideo użyczone przez Stowarzyszenie Polskich Mediów.

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.