Menu
dev.js Summit 2021 - największa polska konferencja poświęcona JavaScript i Front-endowi

dev.js Summit 2022 – największa polska konferencja poświęcona JavaScript

To jesienna edycja objętej naszym patronatem medialnym konferencji na temat Javy, dev.js Summit 2022 poświęcona będzie JavaScript i Front-endowi. I choć pandemia się zakończyła (lub można żywić taką nadzieję), odbędzie się online. Organizatorzy jak zawsze zapewniają jej bardzo wysoki poziom merytoryczny.

Program dev.js Summit 2022 jest bardzo rozbudowany, prelekcje i prezentacje odbywać się będę równolegle w czterech wirtualnych salach, a podczas przerw organizatorzy zapraszają do kontaktu z wystawcami. Dwudziestu prelegentów, aż sześć ścieżek tematycznych i półtora tysiąca uczestników, bo tylu spodziewają się ich organizatorzy. W wirtualnym świecie też może być tłoczno.

Tak, jak rok temu dev.js Summit 2022 towarzyszyć będą odbędą się również wirtualne targi pracy, na których będzie można spotkać renomowane firmy z branży IT, na ich dedykowanych wirtualnych stoiskach. Specjaliści będą mogli poszukać lepszej pracy, a firmy specjalistów lub pomyśleć o wynajęciu własnych. Bo coraz popularniejszy jest w tej branży body leasing. Nie, nie chodzi o nic zdrożnego i surowo karalnego. Jeśli pracownik wyrabia się ze swoją praca, to zamiast pozwolić mu grać w pasjansa (eksperci od Javy mają zresztą pewnie ciekawsze gry) można go wynająć na godziny do innej firmy.

Zaproszenie na skierowane jest do architektów, senior i medium, deweloperów w technologiach webowych. Wykłady poprowadzą topowe postaci z polskiego świata JavaScript oraz przedstawicieli wiodących firm zajmujących się tym językiem programowania w Polsce. Szczegółowy program dev.js Summit 2022, informacje o prelegentach i listę wystawców odnajdziecie na stronie konferencji:

https://devjssummit.pl

Udział w dev.js Summit 2022 jest bezpłatny, wystarczy zarezerwować bilet (kliknij, by przejść do formularza).

red. Rafał Korzeniewski

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.