Menu

Brunch Jakościowy Automotive (z) kobiecą pasją już 7 czerwca

Panuje przekonanie, że branża motoryzacyjna to męskie środowisko. SQD Alliance udowadnia, że wcale tak nie jest i zaprasza na Brunch Jakościowy – Automotive (z) kobiecą pasją.

Już 7 czerwca na Zamku Topacz w Kobierzycach (obok Wrocławia) odbędzie się kolejna edycja Brunchu Jakościowego Automotive (z) kobiecą pasją. Spotkają się na nim kobiety, które zasilają szeregi kadry przemysłu motoryzacyjnego. To doskonała okazja do tego by wysłuchać interesujących prelekcji wygłoszonych przez ekspertki z branży oraz wymienić się doświadczeniami zawodowymi. Za organizację wydarzenia odpowiada firma SQD Alliance (www.sqda.pl), będąca jedynym certyfikowanym ośrodkiem szkoleniowym VDA QMC w Polsce.

Podczas Brunchu Jakościowego prelekcje wygłosi 6 ekspertek na co dzień zajmujących się branżą motoryzacyjną, jakością, szkoleniami oraz zarządzaniem. Przybliżą one uczestniczkom tematykę nowości w branży motoryzacyjnej, takich jak cyberbezpieczeństwo oraz zaktualizowane specyficzne wymagania klientów, a także zapewnienia niezbędnych kompetencji osób pracujących w ramach systemu zarządzania jakości w obliczu zmieniających się wymagań. Pojawi się również prezentacja na temat przygotowania się do auditu i komunikacji na linii auditor – auditowany. Nie zabraknie także tematyki związanej z pracą w branży zdominowanej przez mężczyzn i poszukiwaniem wizji własnego życia zawodowego. Prelegentki opowiedzą też o pomysłach na wstępne szkolenia jakościowe z wykorzystaniem e-learningu, innych wydarzeniach branżowych i odpowiedzą na pytania uczestniczek na temat poruszanych podczas wykładów zagadnień.

Na tegoroczny Brunch Jakościowy Automotive (z) kobiecą pasją nadal można się zapisywać, wypełniając formularz zgłoszeniowy, zamieszczony na stronie internetowej wydarzenia – www.automotivezkobiecapasja.pl. Znajdują się tam tematy zaplanowanych prelekcji oraz sylwetki ekspertek, które wystąpią na tegorocznym evencie. Liczba uczestniczek jest jednak ograniczona, dlatego warto się pośpieszyć, by móc wziąć udział w wydarzeniu.

materiał organizatora

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.