Menu
Bal u Dziennikarzy na Foksal (patronat medialny magazynu przedsiębiorcy@eu)

Bal u Dziennikarzy na Foksal (patronat medialny magazynu przedsiębiorcy@eu)

Nie chodzi tu o Charytatywny Bal Dziennikarzy, który odbędzie się w tym roku po raz ostatni, ale bal, który organizuje w swojej siedzibie w pałacyku na Foksal Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich. W zeszłym roku Bal u Dziennikarzy na Foksal odbył się po raz pierwszy, to będzie jego druga edycja i być może uda mu się przejąć pałeczkę po tamtym. Na pewno nie zabraknie gwiazd telewizji publicznej, będą gwiazdy estrady, ale zaproszeni jesteśmy także my. Dziennikarze (ci z legitymacją) są w o tyle korzystniejszej sytuacji, że zapłacą mniej za bilet. Mamy jeszcze trochę czasu, bal odbędzie się 2 marca, w ostatnią sobotę tegorocznego karnawału. W tym roku dołączyliśmy do grona jego patronów medialnych.

Bawić się na Balu u Dziennikarzy na Foksal będzie około dwustu gości, liczy się tu jednak klasa gości. Znanych nazwisk i twarzy bowiem nie zabraknie (i to nie takich, którzy są znani z tego, że są znani). Gwiazdą wieczoru ma być wiecznie młoda Izabela Trojanowska, a oprawę muzyczną zapewni zespół Artura Grudzińskiego. Bal rozpocznie się polonezem odtańczonym pod kierunkiem wodzireja, a gdy orkiestra się już zmęczy, jej rolę przejmie chyba najbardziej znany DJ w Polsce – bo znany nie tylko jako DJ – czyli Marek Sierocki. Zabawa jak przystało na karnawał potrwa do białego rana! Będzie też kolacja przy stole i nie trzeba będzie jak na Balu Dziennikarzy wybierać pomiędzy miejscami stojącymi i siedzącymi.

sobota 2 marca, od 19.00 do białego rana

Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich

Warszawa ul. Foksal 3/5, gdzie to jest

Bilet dwuosobowy na Bal u Dziennikarzy na Foksal kosztuje 400, jednoosobowy 250 złotych (dziennikarze z legitymacją SDP płacą odpowiednio 250 i 150 złotych). Można je zakupić online na biletyna.pl.

Rafał Korzeniewski

Czarno-białe zdjęcia z zeszłorocznego Balu u Dziennikarzy na Foksal (materiały organizatora):

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.