Menu
Jaka przyszłość czeka polskie firmy?

Jaka przyszłość czeka polskie firmy?

Czy polskie firmy są wystarczająco innowacyjne? Jak technologie sztucznej inteligencji, web3, blockchain wpłyną na ich biznes? I czy siłą zmian mogą być dla polskiego biznesu startupy? To pytania, na które szukać będziemy odpowiedzi na objętej  patronatem medialnym magazynu przedsiębiorcy@eu konferencji reach4 Meetup, którą wypełnią rozmowy o rozwoju startupów w Polsce i w regionie, o innowacyjności polskich dojrzałych firm i o wpływie technologii AI, web3 i blockchain na przyszłość rodzimych przedsiębiorstw.

W dniach 11 i 12 października odbędzie się konferencja reach4 Meetup Online – Biznes od nowa. To już czwarta edycja wydarzeń pod marką reach4, dotyczących inwestycji w innowacje, startupy, spółki młode. Październikowa konferencja, organizowana w formacie online pod hasłem wiodącym „Biznes od nowa”, otwiera szeroką dyskusję o innowacyjności polskich firm, nie tylko tych młodych, ale również dojrzałych polskich przedsiębiorstw.

Rozwój i finansowanie innowacji

Konferencja podzielona jest na dwa dni – pierwszy dzień został dedykowany obszarom rozwoju i finansowania innowacji. Poruszone zostaną tematy zdolności do innowacji polskich firm – tak tych młodych, startupów, jak i tych dojrzałych, ich konkurencyjności globalnej jak również tematy inwestycji w startupy i spółki młode. Mowa też będzie o inwestowaniu w startupy przez dojrzałych przedsiębiorców i managerów oraz temu jak rola dobrze przygotowanego anioła biznesu, zarządzającego już dojrzałą firmą, może wpłynąć na startup i jak – na przedsiębiorstwo samego inwestora. Czy taki mariaż może przynieść korzyść nie tylko finansową, ale i efektywnościową obu stronom?

Technologie a przyszłość biznesu

Drugi dzień konferencji dedykowany będzie technologiom – sztucznej inteligencji, web3, blockchain – i ich realnemu wpływowi na polskie firmy, te młode i te dojrzałe. Goście paneli dyskusyjnych i prelekcji poruszą tematy dotyczące kierunku rozwoju technologii, możliwościom ich implementacji w polskich firmach i ich wpływom na polską przedsiębiorczość jutra. Czy polskie firmy będą potrafiły zastosować sztuczną inteligencję w praktyce? Czy znajdą pomysł na to jak odnaleźć się w biznesie, w którym za kilka, kilkanaście lat nie sposób będzie się obejść bez zdolności sięgania po sztuczną inteligencję czy web3?

Warsztaty VIP

Konferencja oferuje darmową część prelekcyjną, dostępną w transmisji online na żywo oraz opcję w trybie płatnym z dostępem do nagrań VOD oraz uzupełniających materiałów edukacyjnych. W ramach wydarzenia zaplanowane są również zamknięte stacjonarne warsztaty VIP, prowadzone przez specjalistów z zakresu finansowania innowacji, rozwoju innowacyjności, implementacji technologii w biznesie, obszaru HR czy ekspansji międzynarodowej.

Wydarzenie zostało objęte patronatem Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, Google For Startups oraz Business Center Club, Klubu Integracji Europejskiej i wielu innych podmiotów oraz mediów, w tym magazynu przedsiebiorcy@eu.

Format i termin wydarzenia:

Wiodąca część konferencji: 11-12 października, format online

Warsztaty VIP: 11-12 października, tryb stacjonarny, Warszawa

Udział możliwy jest zarówno w formie online, jest on wtedy bezpłatny, jak i płatnej, stacjonarnej. W obu wypadkach wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Dokonać jej możemy na stronie wydarzenia, gdzie odnajdziemy też jego szczegółową agendę: www.reach4.biz/meetup.

na podstawie materiału organizatora, redakcja

 

 

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.