Menu

Cloud and Data Meetup w Lublinie

1 marca 2023 r. o godzinie 18.00 zapraszają nas  na Cloud and Data Meetup w Lublinie

Przed nami 3 MERYTORYCZNE PREZENTACJE:

 1. 10 elementów zabezpieczających Azure AD – Robert Przybylski – Podczas sesji dowiecie się jak można zabezpieczyć Azure AD bez dodatkowych kosztów lub z minimalnym ich wkładem. Omówimy frameworki, najlepsze praktyki oraz konfigurację wynikające z doświadczenia w zabezpieczaniu chmury Azure AD.
 2. How to train the dragon: introducing challenging topics for the whole organization – Evgenii Nurminskii – I will share BEC approach for org-wide learning and how hard it is to teach cloud for a 60-years old company. After this talk you could find yourself well-equipped for introducing trainings for your own company, as well as better understand how to learn new technologies, including cloud, yourself.
 3. Duńska kultura: hygge i lykke w miejscu pracy – Paweł Najuch – Podczas sesji dowiecie się, na czym polega Duńska kultura pracy oraz jakie niesie z sobą wartości. Paweł opowie jaką rolę spełnia praca w jednym z najszczęśliwszych społeczeństw na świecie oraz jak pracuje się w Duńskiej firmie, w której praca poza obowiązkiem jest źródłem spełnienia.

KOGO USŁYSZYMY? 

 1. Robert Przybylski – Team Cloud Architect w BEC Poland. W codziennej pracy wspiera klientów z całego świata. Od planowania, przez zarządzanie, po realizację ich projektów. Specjalizuje się w bezpieczeństwie – zarówno w chmurze Azure, jak i w środowiskach on-premises – za co został uhonorowany tytułem MVP przez firmę Microsoft. Swoją wiedzą dzieli się również na blogu www.azureblog.pl.
 2. Evgenii Nurminskii – DevOps Competence Manager w BEC Poland. W życiu zawodowym pasjonują go dwie rzeczy: wspieranie innych w rozwoju i tworzenie bezobsługowych systemów poprzez automatyzację. Choć formalnie jest liderem, managerem i architektem nowych rozwiązań, sam o sobie mówi współtwórca. Wierzy w moc pracy zespołowej i różnych perspektyw.
 3. Paweł Najuch – Pracuje w zespole Learning & Development, gdzie zajmujemy się rozwijaniem kompetencji i wiedzy pracowników, zaczynając od onboardingu. Interesuje się różnicami kulturowymi w biznesie oraz wierzy, że aby sprawnie rozwijać się w danym środowisku, należy zrozumieć jego kontekst kulturowy.

PRZEBIEG WYDARZENIA:

 1. 17:30 – 18:00 Rejestracja uczestników, sprawdzenie biletów
 2. 18:00 – 18:15 Otwarcie wydarzenia i przywitanie uczestników
 3. 18:15 – 18:55 Prezentacja nr 1: 10 elementów zabezpieczających Azure AD – Robert Przybylski
 4. 18:55 – 19:00 Przerwa
 5. 19:00 – 19:30 Prezentacja nr 2: How to train the dragon: introducing challenging topics for the whole organization – Evgenii Nurminskii
 6. 19:30 – 19:40 Przerwa
 7. 19:40 – 20:10 Prezentacja nr 3: Duńska kultura: hygge i lykke w miejscu pracy – Paweł Najuch
 8. 20:10 – 21:00 Networking przy piwie i cateringu

Sponsorem wydarzenia jest firma BEC Poland. 

WAŻNE INFORMACJE:

 1. Prosimy, aby na wydarzenie zarejestrowały się jedynie osoby, które są pewne, że będą mogły wziąć udział.
 2. Sprawdzenie biletów odbywa się na parterze budynku od godziny 17:30.
 3. Vouchery na napoje w barze otrzyma pierwsze 100 osób, które pojawi się, na wydarzeniu. Prosimy o punktualność.
 4. Przebywając na obiekcie, prosimy o stosowanie się do instrukcji Organizatora, pracowników firmy BEC Poland oraz obsługi lokalu.

Do zobaczenia!

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, wejście za okazaniem biletu, który można pobrać przez Evenea: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/clouddatalublin.  

Adres wydarzenia

Lublin ul. Grodzka 18, „Pub u Szewca” 

więcej informacji:

Roksana Malmon
Manager
E-mail: hello@cloudsummit.pl
Telefon do organizatorów: 504 109 277

Materiały Organizatora

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.