Menu
Konferencja Data Center Trends, patyronat medialny magazynu przedsiębiorcy@eu

Konferencja Data Center Trends, polecamy

Podczas cyklicznej konferencji Data Center Trends 27 lutego zostaną poruszone zagadnienia dotyczące nadchodzących wyzwań i problemów związanych z funkcjonowaniem centrów danych. Bo Data Center to dziś coraz częściej krytyczny punkt decydujący o sprawnym działaniu firmy. Konferencja zgromadzi ekspertów i praktyków, którzy podzielą się z nami swoją wiedzą i zaproponują rozwiązania. Mowa też będzie o aspektach prawnych dla Data Center, w tym obejmujących je dość surowych przepisach europejskich.

O roli szyfrowania w bezpieczeństwie danych w Data Center opowie Władysław Iwaniec z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie, o doświadczeniach związanych z migracją i konsolidacją centrów danych w mBank S.A. opowie jego pracownik, Michał Bistuła. Damian Klimas z CBKE zajmie się zasadami odpowiedzialności za utratę lub niedostępność danych w Data Center. Mowa też będzie o analizie ryzyka związanej z ochroną danych osobowych (RODO). Jak poprawnie ją zapewnić i zapobiegać wyciekom danych? Zajmie się tym Dominik Lubasz z Kancelarii Radców Prawnych Lubasz i Wspólnicy. A to jeszcze nie wszystkie punkty programu konferencji. Organizatorzy liczą, że konferencja Data Center Trends będzie miejscem do wymiany doświadczeń oraz dyskusji z ekspertami, zachęcając nas do włączenia się do niej. Gratis, widok na Warszawę z okien wieżowca Millennium Plaza, gdzie konferencja Data Center Trends się odbędzie. Ale nie tylko ze względu na widoki warto wziąć w niej udział.

Więcej informacji, w tym pełny program i informacje o prelegentach znajdziecie na poświęconej konferencji Data Center Trends stronie:

www.datacentertrends.pl

Kongres Data Center Trends

czwartek 27 lutego, godzina 9.30 – 14.30

Golden Floor Plaza w wieżwcu Millennium Plaza

Warszawa, Aleje Jerozolimskie 123a

Udział w konferencji Data Center Trends jest bezpłatny, wystarczy wypełnić formularz online na stronie wydarzenia. Organizatorzy zapraszają do udziału w konferencji kadrę zarządzającą, w szczególności reprezentantów departamentów IT, dyrektorów technicznych, a także osoby, które odpowiadają za bezpieczeństwo IT w firmie. Zapewniają też przerwy kawowe (bez lunchu) i komplet materiałów konferencyjnych dla uczestników.

Konferencję Data Center Trends tradycyjnie już objęliśmy naszym patronatem medialnym.

Rafał Korzeniewski

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.