Menu

Ruszył projekt „Kobiety w biznesie”

Projekt „Kobiety w biznesie” to promocja przedsiębiorczości wśród kobiet oraz szeroko pojęta wymiana doświadczeń, a także możliwość nawiązywania relacji biznesowych. To przestrzeń dedykowana przedsiębiorczym kobietom do prezentacji swoich biznesów. To społeczność przedsiębiorczych kobiet – inteligentnych, pełnych pasji, prowadzących własne biznesy. 

Celem projektu „Kobiety w biznesie” jest promocja polskich przedsiębiorczyń pragnących rozwijać swoje firmy niezależnie od branży czy rodzaju działalności.
– „W redakcji PolecanyBiznes.pl obchodzimy Rok kobiet w biznesie, podczas którego prezentujemy sylwetki kobiet w świecie biznesu. A poprzez projekt „Kobiety w biznesie” chcemy wspierać przedsiębiorcze Polki – zarówno te, które spełniają się w pracy na etatach, jak i te zarządzające firmami i prowadzące własne biznesy. Chcemy dać im możliwość podzielenia się swoimi historiami i zaprezentować je światu. Dlatego z prawdziwą przyjemnością przedstawimy je w artykułach na łamach portalu PolecanyBiznes.pl” – dodaje pomysłodawczyni projektu i redaktor prowadząca portal biznesowy PolecanyBiznes.pl – Renata Zielezińska.

Czym jest projekt „Kobiety w biznesie”?

Projekt „Kobiety w biznesie” to:

  • Promocja przedsiębiorczości wśród kobiet oraz szeroko pojęta wymiana doświadczeń, a także możliwość nawiązywania relacji biznesowych.
  • Przestrzeń dedykowana przedsiębiorczym kobietom do prezentacji swoich biznesów.
  • Sieć przedsiębiorczych kobiet – inteligentnych, pełnych pasji, prowadzących własne biznesy.
  • Akcja dla Polek, które rozwijają swoje firmy lub imperia biznesowe w kraju oraz poza jego granicami.
  • Miejsce odpowiednie dla liderek biznesu.
  • Idealna przestrzeń dla kobiet prowadzących biznes w mieście czy biznes na wsi, biznes regionalny, biznes lokalny, biznes ogólnopolski, biznes w Europie czy na świecie, a także tych zarządzających własnymi firmami, prowadzących działalność nierejestrowaną oraz z pasją i zaangażowaniem pracujących na etatach.

Wsparcie dla kobiet biznesu

– „Poprzez projekt »Kobiety w biznesie« chcemy wspierać polskie przedsiębiorczynie, które pragną rozwijać swoje biznesy niezależnie od rodzaju działalności, wieku czy branży. Do udziału w nim zapraszamy właścicielki firm, liderki biznesu, kobiety spełniające się w pracy na etacie, przedsiębiorcze mamy prowadzące tzw. małe biznesy, panie prowadzące działalność nierejestrowaną. Chcemy pokazać Twoją firmę światu. Wystarczy opisać historię swojego biznesu, w której opowiesz, czym się zajmujesz i jak budujesz swój biznes. Zaprezentuj się, najlepiej jak potrafisz i nie zapomnij pochwalić się sukcesami, nagrodami czy wyróżnieniami” – do udziału w akcji „Kobiety w biznesie” zaprasza Renata Zielezińska.

Zapraszamy wszystkie przedsiębiorcze Polki – niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania czy rodzaju działalności do udziału w projekcie „Kobiety w biznesie”. To inicjatywa skierowana do kobiet spełniających się w pracy na etatach, kobiet prowadzących działalność nierejestrowaną, liderek biznesu oraz kobiet biznesu prowadzących własne firmy.

Przedsiębiorcza Polko, zaprezentuj swój biznes w akcji „Kobiety w biznesie”

Akcja trwać będzie przez cały rok 2024. W jej ramach będziemy prezentować sylwetki kobiet w biznesie oraz zapraszać przedsiębiorcze Polki do udziału w wywiadach. Czekamy na Twoje zgłoszenie oraz wyjątkową historię Twojego biznesu: https://polecanybiznes.pl/kobiety-w-biznesie-opowiedz-swoja-historie/

Na podstawie materiałów Organizatora 

Redakcja

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.