Menu
Izabela Kopeć

Izabela Kopeć

Izabela Kopeć, doskonale wykształcony mezzosopran liryczny z naturalną predyspozycją do eksperymentowania z różnymi stylami i gatunkami muzyki, dźwiękiem i artystyczną formą. Posiada rzadką wśród śpiewaków operowych umiejętność wykonywania utworów musicalowych, jazzowych i popowych. Zawsze dyscyplinuje ją Bach. Prowadzi szeroką działalność koncertową w kraju i zagranicą, ma na swoim koncie sześć płyt, stypendystka m. in. Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Zaangażowana w działalność charytatywną dla osób z niepełnosprawnościami.

Od 10 lat rozwija własną firmę producencką ARTMUS-IK, zajmującą się: organizacją koncertów, muzycznych wydarzeń medialnych, produkcją płyt i teledysków. Międzynarodowe projekty to: „Show me Your tango”, koncerty oratoryjne „Stabat Mater”, festiwal z muzyką polską ,,Ludomir Michał Rogowski odnaleziony‘’. Prowadzi autorski projekt warsztatów dla managerów z prawidłowej emisji głosu i stylu w biznesie.

Czym jest dla mnie dobry styl? Dobry styl powinien obowiązywać we wszystkim co robimy, bo to nie tylko kwestia naszego wyglądu, ubioru, ale również sposób w jaki myślimy i prowadzimy swój biznes: czy działamy etycznie, szanujemy naszych Klientów i partnerów.

We wszystkim czym się zajmujemy jest miejsce na dobrą jakość, na szacunek do drugiego człowieka, na życzliwość, otwartość i uczciwe traktowanie. To są wartości, które przyświecają firmie, którą prowadzę i tego oczekuję od moich partnerów biznesowych. 

Dobry styl, to nie tylko znane marki, metki, stylizacje i moda, powiedziałabym, że to harmonia, balans między trendami a indywidualną kompozycją.

Ikoną stylu była dla mnie Maria Callas wspaniały sopran, kobieta o wielkiej wrażliwości i kulturze osobistej, elegancka i bezkompromisowa. 

Koncertowałam na całym świecie przed międzynarodową publicznością, każde wydarzenie, w którym brałam udział, magia miejsca, scena, energia płynąca od słuchaczy, której doświadczam; moje podróże, kuchnia, ludzie, których poznaję – te wszystkie doświadczenia składają się na moja osobowość, wrażliwość, sposób wyrażania siebie. Jestem osobą wyrozumiałą, tolerancyjną i wrażliwą, ale jednocześnie bardzo wymagająca, perfekcjonistką, która oczekuje wysokiej jakości.  

Wzór? Moją ikoną, wzorcem jest moja mama, która wychowała mnie w poczuciu szacunku do ludzi, rozkochała w muzyce, nauczyła rozwijać swoje zdolności i wierzyć w siebie.

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.