Menu
Znamy nowy termin Luxury Carnival (patronat medialny magazynu)

Znamy nowy termin objętego naszym patronatem festiwalu!

Festiwal miał się odbyć w dniach 18 i 19 stycznia, organizatorzy musieli go jednak zmienić ze względu na żałobę narodową ogłoszoną po śmierci zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Nowy termin Luxury Festiwal to 10 i 11 maja, formuła festiwalu (piszemy o niej niżej), a także mimo zmiany terminu jego nazwa pozostają bez zmiany. O szczegółach napiszemy tak szybko, jak je poznamy!

Luxury Carnival, festiwal, którego formuła inspirowana jest przykładami podobnych imprez w Szwajcarii i Nowym Jorku, ma być wydarzeniem bez precedensu. Ma być poświęcony wyłącznie markom luksusowym i premium z branży mody, kosmetyków, motoryzacji, alkoholi i nie tylko. Będą te najbardziej znane, rozpoznawalne i te, dopiero na polski rynek wchodzące. Organizatorzy zadbali, by każda marka miała kameralną przestrzeń, gdzie jej przedstawiciele, w tym ambasadorzy marek, będą prowadzili ich prezentacje. Będzie można przyjrzeć się panującym trendom, panie pewnie zainteresują te związane z modą oraz kosmetykami i makijażem. Panów oczywiście to, co związane jest z motoryzacją, zegarki (powiedzmy szczerze, coraz częściej to bardziej ozdoba niż użyteczny przedmiot, więc tym istotniejsze jest co mamy na nadgarstku) i tajniki szycia garniturów na miarę, te wciąż dla wielu tajemnicze określenia bespoke i mtm. W programie festiwalu będą seminaria, skorzystać będzie też można z rad ekspertów. Festiwal to jednak nie tylko „zwiedzanie” i „wiedza”, będzie też można dokonać zakupów. A może poszczęści się nam podczas loterii i nie trzeba będzie sięgać po kartę kredytową? Bo loterii również nie zabraknie.

Do tego z kameralną muzyką graną na żywo (i jazzem, bo jazz też kojarzy się luksusowo), by stworzyć niepowtarzalny klimat. Tak, aby wizyta na festiwalu stała się alternatywą dla weekendowego spotkania w gronie przyjaciół. A może, łącząc jedno z drugim, wybrać się tam z nimi? Ta propozycja pozostaje aktualna!

Rafał Korzeniewski

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.