Menu

Zadziorny Volkswagen T-Roc

Dobra rozrywka podczas jazdy

T-Roc to SUV, którego twórcy wyróżnili m.in. świetną dynamiką, właściwościami jezdnymi, odważnym designem czy wreszcie szeregiem innowacyjnych systemów wspierających kierowcę. Zachwycił nas kolorem jak i komfortem jazdy.

Model ten przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym i pewnym swoich umiejętności konsumentom. Na zewnątrz kompaktowy, wewnątrz zaskakująco przestronny. Dzięki wyżej zamontowanym fotelom i dużej ilości miejsca na nogi mamy wrażenie, że znajdujemy się w o wiele większym aucie. Pojemność bagażnika wynosi od 445 l do 1290 l przy złożonych tylnych siedzeniach.

Wnętrze T-Roc Style z Dash Pads w kolorze brązowym Black Oak

Walory użytkowe bagażnika podnosi asymetrycznie dzielone oparcie tylnej kanapy z opcjonalny otworem umożliwiający przewożenie długich przedmiotów. Dodatkowo zawieszenie sportowe ma specjalnie dostrojone sprężyny, amortyzatory i stabilizatory a panoramiczny dach wygląda niezwykle efektownie. Dynamiczny i oszczędny silnik benzynowy TSI i wysokoprężny TDI to rozwiązanie dla osób, które lubią dużo podróżować a jednocześnie oczekują wysokiej ekonomiczności zużycia paliwa. Warto dodać, że przy niewielkim zapotrzebowaniu na moc, układ sam wyłącza dwa z czterech cylindrów.

Two T-Rocs driving on a road

Tryb 2-cylindrowy obniża wtedy zużycie paliwa, co istotne nie wpływa to wcale negatywnie na dynamikę auta. Fakt, ten łatwo natomiast zauważyć jedynie w dwóch przypadkach: na wyświetlaczu wielofunkcyjnym T- Roc’a i – co jeszcze przyjemniejsze – przy dystrybutorze paliwa.

T-Roc Style jedzie nocą przez miasto

Dlatego to tak świetny wybór w przypadku poszukiwania SUV-a o przemyślanej koncepcji zagospodarowania miejsca wewnątrz pojazdu i ekonomiczności jazdy. Ceny modelu zaczynają się od 82 000 złotych.

Optymalny profil jazdy na każde podłoże

Przełącznik 4MOTION Active Control z funkcją pokrętła/przycisku

Elektroniczny program wyboru profilu jazdy 4MOTION Active Control jest częścią napędu na cztery koła 4MOTION. Zdziwisz się, jak ten system potrafi optymalnie dostosować możliwości T-Roc’a do rodzaju podłoża i o ile zwiększy komfort oraz przyjemność jazdy. Do wyboru są cztery profile.

  • Snow: na śliskie i zaśnieżone podłoże
  • Offroad: na przygody poza utwardzonymi drogami
  • Offroad Individual: indywidualne ustawienia
  • Onroad: na asfaltowe drogi

4MOTION Active Control obejmuje dodatkowo elektroniczną blokadę mechanizmu różnicowego XDS.

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.