Menu

Wygraj bilety na mecze Mistrzostw Świata FIFA 2018!

Marka Hyundai, oficjalny partner FIFA zaprasza do swoich salonów i wzięcia udziału w loterii. Korzystając z jazdy próbnej nowym modelem Hyundai, można wygrać m.in. pakiety wyjazdowe lub bilety na Mistrzostwa Świata FIFA 2018 w Rosji.

Do 13 lipca br. każdy kto w autoryzowanym salonie Hyundai odbędzie jazdę testową dowolnym modelem Hyundai i zarejestruje na dedykowanej stronie (mistrzowski.hyundai.pl) kod z otrzymanego kuponu weźmie udział w losowaniu nagród.http://mistrzowski.hyundai.pl

Nagrodami w loterii jest: 5 podwójnych pakietów wyjazdowych na Mistrzostwa do Rosji (obejmujących przelot, zakwaterowanie, bilety na mecz), 3 podwójne bilety na mecz finałowy, 45 podwójnych biletów na mecz Polska–Senegal oraz 600 piłek Adidas Match Ball Replica. Dodatkowo, klienci odwiedzający salony, którzy zdecydują się na zakup samochodu i zarejestrują go w okresie 15.03 – 13.07, wezmą także udział w losowaniu nagrody specjalnej, jaką jest samochód – Hyundai i30. Warto się pospieszyć z odwiedzeniem salonów, bo np. żeby wygrać jeden z pięciu pakietów wyjazdowych, trzeba zarejestrować swój kupon najpóźniej do 22 kwietnia!

Jako wieloletni, oficjalny partner FIFA, z okazji wielkiego, piłkarskiego święta Hyundai przygotował także dedykowaną ofertę – modele w specjalnych wersjach wyposażeniowych GO! Znalazły się w niej najbardziej popularne modele w portfolio marki, tj.: Tucson, i10, i20 oraz i30 w wersji hatchback i wagon.

 

Szczegóły Mistrzowskiej Loterii Hyundai 2018 i jej regulamin oraz oferta marki Hyundai znajdują się na stronach: mistrzowski.hyundai.pl i hyundai.pl

AS/Hyundai

 

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.