Menu

Twarze biznesu polskiej gospodarki

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim projekcie „Twarze biznesu polskiej gospodarki”, który objęty jest honorowym patronatem Klubu Integracji Europejskiej i dofinansowany przez Europejskie Forum Przedsiębiorczości. Doceniając niezwykłą wartość polskich przedsiębiorców, których zawsze staramy się wspierać, wydawca magazynu „przedsiębiorcy@eu” wyszedł z inicjatywą, która przyczyni się do promocji osób zarządzających firmami oraz ich przedsiębiorstw. 

Przygotowujemy się do wydania specjalnego dodatku do magazynu „przedsiębiorcy@eu” pod nazwą: „Twarze biznesu”. Publikacja jest częścią wspomnianego wyżej ogólnopolskiego projektu – „Twarze biznesu polskiej gospodarki” – którego misją jest szeroka promocja polskich przedsiębiorstw – i małych, i dużych – poprzez prezentację sylwetek osób nimi zarządzających. Za sukcesem każdej firmy stoją konkretni ludzie i właśnie takie osoby chcemy prezentować.

Dodatek „Twarze biznesu” będzie dystrybuowany wraz z magazynem „przedsiębiorcy@eu”(nr 1/2018) w nakładzie 10 tys. egzemplarzy w salonach sprzedaży prasy: Empik, Relay i Inmedio w całym kraju oraz w najlepszych hotelach i restauracjach w największych miastach w Polsce. A także na różnego rodzaju wydarzeniach (licznych!), których jesteśmy patronami medialnymi, czyli: targach, konferencjach, seminariach, galach czy kongresach, a także imprezach o charakterze kulturalnym.

Dzięki udziałowi w naszym projekcie dotrzecie Państwo z promocją swojej firmy wszędzie tam, gdzie dociera magazyn „przedsiębiorcy@eu”!

W wersji elektronicznej dodatek „Twarze biznesu” będzie intensywnie promowany w naszych Social Mediach oraz na stronie internetowej magazynu. Warto dodać, że nasze profile na Facebook’u mają łącznie ok. 8 tys. fanów, a każdy nasz post notuje średnio ok. 2 tys. odbiorców.

Każda znajdująca się w „Twarzach biznesu” firma będzie miała do dyspozycji jedną stronę, na której będzie mogła zaprezentować –  w formie wizualnej i tekstowej – zarówno swoją działalność, jak i osobę nią zarządzającą.

Wszystkie prezentacje będą miały jednolity format zawierający: zdjęcie osoby zarządzającej, informacje na jej temat (w formie ankiety) oraz opis, logo i dane firmy.

Przykładowa prezentacja:

 

Cena publikacji wynosi tylko 850 PLN netto, ponieważ projekt dofinansowany jest przez Europejskie Form Przedsiębiorczości, organizację wspierającą polską przedsiębiorczość.

Co ważne! W cenę publikacji wliczony jest również bezpłatny udział osoby zaprezentowanej w „Twarzach biznesu” w jednym ze spotkań biznesowych z cyklu „Poranna kawa z ekspertem” oraz w uroczystej kolacji biznesowej wieńczącej (w maju 2018 r) II edycję dodatku, która zorganizowana będzie wyłącznie dla uczestników projektu!

Jako magazyn jesteśmy partnerami wielu programów gospodarczych, wyróżniających ambitną i godną naśladowania przedsiębiorczość w naszym kraju. Należą do nich między innymi tak prestiżowe konkursy, jak: „Teraz Polska”, „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Wiktoria Znak Jakości Przedsiębiorców”, „Laur Innowacyjności” czy programy gospodarcze Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej.

Magazyn „przedsiębiorcy@eu” czytany jest przez osoby zarządzające przedsiębiorstwami, czyli prezesów, właścicieli, menadżerów oraz osoby zainteresowane szeroko rozumianą wiedzą merytoryczną związaną z biznesem. Poza tym, pismo dociera do wielu opiniotwórczych kręgów z dziedziny biznesu oraz kultury i sztuki. Wysyłane jest do organów administracji państwowej i samorządowej, jak również organizacji i izb gospodarczych wspierających i współpracujących z biznesem. „Przedsiębiorcy@eu” to magazyn ludzi biznesu, pokazujący pozytywne przykłady i dający cenne wskazówki dla prowadzenia firmy.

Uwaga!

Najbliższe wydanie dodatku z magazynem ukaże się w lutym przyszłego roku. Na zgłoszenia czekamy do 10 stycznia 2018 r.!

Kolejne wydanie magazynu z dodatkim „Twarze biznesu” ukaże się w maju 2018 r. , a materiały będziemy zbierać do 9 kwietnia 2018 r.

 

kontakt:

Izabella Jarska

redaktor w magazynie „przedsiębiorcy@eu”

telefon 516 863 922, mail ijarska@efp.biz.pl

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.