Menu

Twarze biznesu polskiej gospodarki

Po ogromnym sukcesie i oddźwięku jaki wzbudziły I i II edycja, zapraszamy kolejnych przedsiębiorców do udziału w III już edycji ogólnopolskiego projektu „Twarze biznesu polskiej gospodarki”, który objęty jest honorowym patronatem Klubu Integracji Europejskiej i dofinansowany przez Europejskie Forum Przedsiębiorczości. Doceniając niezwykłą wartość polskich przedsiębiorców, wydawca magazynu „przedsiębiorcy@eu” wyszedł z inicjatywą, która przyczyni się do promocji osób zarządzających firmami oraz ich przedsiębiorstw. 

Przygotowujemy się właśnie do trzeciego wydania specjalnego dodatku do magazynu „przedsiębiorcy@eu” pod nazwą: „Twarze biznesu”. Publikacja jest częścią wspomnianego wyżej ogólnopolskiego projektu – „Twarze biznesu polskiej gospodarki” – którego misją jest szeroka promocja polskich przedsiębiorstw – i małych, i dużych – poprzez prezentację sylwetek osób nimi zarządzających. Za sukcesem każdej firmy stoją konkretni ludzie i właśnie takie osoby chcemy zaprezentować.

Tak jak dotychczas kolejny dodatek „Twarzy biznesu” będzie dystrybuowany wraz z magazynem „przedsiębiorcy@eu”(nr 1/2019) w nakładzie 10 tys. egzemplarzy w salonach sprzedaży prasy: Empik, Relay i Inmedio w całym kraju. A także na różnego rodzaju wydarzeniach (licznych!), których jesteśmy patronami medialnymi, czyli: targach, konferencjach, seminariach, galach czy kongresach, a także imprezach o charakterze kulturalnym. Ostatnio były to m.in: Forum Ekonomiczne w Krynicy, Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw czy Kongres 590.

Dzięki udziałowi w naszym projekcie dotrzecie Państwo z promocją swojej firmy wszędzie tam, gdzie dociera magazyn „przedsiębiorcy@eu”!

W wersji elektronicznej dodatek „Twarze biznesu” będzie intensywnie promowany w naszych Social Mediach oraz na stronie internetowej magazynu. Warto dodać, że nasze profile na Facebook’u mają łącznie ok. 8 tys. fanów, a każdy nasz post notuje średnio ok. 2 tys. odbiorców.

Każda znajdująca się w „Twarzach biznesu” firma będzie miała do dyspozycji jedną stronę (inne formy promocji do uzgodnienia), na której będzie mogła zaprezentować –  w formie wizualnej i tekstowej – zarówno swoją działalność, jak i osobę nią zarządzającą.

Wszystkie prezentacje będą miały jednolity format zawierający: zdjęcie osoby zarządzającej, informacje na jej temat (w formie ankiety) oraz opis, logo i dane firmy.

Główne okładki I i II wydania dodatku:

Cena publikacji wynosi tylko 1800 PLN netto, ponieważ projekt dofinansowany jest przez Europejskie Form Przedsiębiorczości, organizację wspierającą polską przedsiębiorczość.

Co ważne! W cenę publikacji wliczony jest również bezpłatny udział osoby zaprezentowanej w „Twarzach biznesu” w jednym ze spotkań biznesowych z cyklu „Poranna kawa z ekspertem” oraz w uroczystej kolacji biznesowej wieńczącej II edycję dodatku, która zorganizowana będzie wyłącznie dla uczestników projektu!
Podczas tego spotkania, uczestnikom projektu zostaną uroczyście wręczone certyfikaty „Twarz Biznesu Polskiej Gospodarki 2018”.

Jako magazyn jesteśmy partnerami wielu programów gospodarczych, wyróżniających ambitną i godną naśladowania przedsiębiorczość w naszym kraju. Należą do nich między innymi tak prestiżowe konkursy, jak: „Teraz Polska”, „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Wiktoria Znak Jakości Przedsiębiorców”, „Laur Innowacyjności”.

Magazyn „przedsiębiorcy@eu” czytany jest przez osoby zarządzające przedsiębiorstwami, czyli prezesów, właścicieli, menadżerów oraz osoby zainteresowane szeroko rozumianą wiedzą merytoryczną związaną z biznesem. Poza tym, pismo dociera do wielu opiniotwórczych kręgów z dziedziny biznesu oraz kultury i sztuki. Wysyłane jest do organów administracji państwowej i samorządowej, jak również organizacji i izb gospodarczych wspierających i współpracujących z biznesem. „Przedsiębiorcy@eu” to magazyn ludzi biznesu, pokazujący pozytywne przykłady i dający cenne wskazówki dla prowadzenia firmy.

Uwaga!

II edycja dodatku z magazynem jest obecnie w sprzedaży w sieciach Empik, Relay i Inmedio w całej Polsce.

Kolejne wydanie magazynu z dodatkiem „Twarze biznesu” ukaże się w lutym 2019 r. , a materiały będziemy zbierać do 23 stycznia 2019 r. Na zgłoszenia natomiast czekamy do 17 stycznia 2019 r.

Ważne!

Liczba stron w dodatku „Twarze Biznesu” nie może przekroczyć 80 stron, dlatego liczy się kolejność zgłoszeń w przypadku, gdy chętnych będzie więcej niż przewidziana objętość dodatku! 

Wersję elektroniczną I wydania dodatku „Twarze Biznesu” można zobaczyć tu: Twarze biznesu, wyd. 1/2018

Link do II wydania: Twarze biznesu, wyd. 2/2018

kontakt:

Aneta Sienicka

redaktor prowadząca w magazynie „przedsiębiorcy@eu”

telefon 603 333 711, mail asienicka@efp.biz.pl

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.