Menu

Twarze biznesu polskiej gospodarki

Zapraszamy do udziału w II edycji ogólnopolskiego projektu „Twarze biznesu polskiej gospodarki”, który objęty jest honorowym patronatem Klubu Integracji Europejskiej i dofinansowany przez Europejskie Forum Przedsiębiorczości. Doceniając niezwykłą wartość polskich przedsiębiorców, wydawca magazynu „przedsiębiorcy@eu” wyszedł z inicjatywą, która przyczyni się do promocji osób zarządzających firmami oraz ich przedsiębiorstw. 

Przygotowujemy się do wydania specjalnego dodatku do magazynu „przedsiębiorcy@eu” pod nazwą: „Twarze biznesu”. Publikacja jest częścią wspomnianego wyżej ogólnopolskiego projektu – „Twarze biznesu polskiej gospodarki” – którego misją jest szeroka promocja polskich przedsiębiorstw – i małych, i dużych – poprzez prezentację sylwetek osób nimi zarządzających. Za sukcesem każdej firmy stoją konkretni ludzie i właśnie takie osoby chcemy prezentować.

Dodatek „Twarze biznesu” będzie dystrybuowany wraz z magazynem „przedsiębiorcy@eu”(nr 1/2018) w nakładzie 10 tys. egzemplarzy w salonach sprzedaży prasy: Empik, Relay i Inmedio w całym kraju oraz w najlepszych hotelach i restauracjach w największych miastach w Polsce. A także na różnego rodzaju wydarzeniach (licznych!), których jesteśmy patronami medialnymi, czyli: targach, konferencjach, seminariach, galach czy kongresach, a także imprezach o charakterze kulturalnym.

Dzięki udziałowi w naszym projekcie dotrzecie Państwo z promocją swojej firmy wszędzie tam, gdzie dociera magazyn „przedsiębiorcy@eu”!

W wersji elektronicznej dodatek „Twarze biznesu” będzie intensywnie promowany w naszych Social Mediach oraz na stronie internetowej magazynu. Warto dodać, że nasze profile na Facebook’u mają łącznie ok. 8 tys. fanów, a każdy nasz post notuje średnio ok. 2 tys. odbiorców.

Każda znajdująca się w „Twarzach biznesu” firma będzie miała do dyspozycji jedną stronę, na której będzie mogła zaprezentować –  w formie wizualnej i tekstowej – zarówno swoją działalność, jak i osobę nią zarządzającą.

Wszystkie prezentacje będą miały jednolity format zawierający: zdjęcie osoby zarządzającej, informacje na jej temat (w formie ankiety) oraz opis, logo i dane firmy.

Przykładowa prezentacja:

 

Cena publikacji wynosi tylko 850 PLN netto, ponieważ projekt dofinansowany jest przez Europejskie Form Przedsiębiorczości, organizację wspierającą polską przedsiębiorczość.

Co ważne! W cenę publikacji wliczony jest również bezpłatny udział osoby zaprezentowanej w „Twarzach biznesu” w jednym ze spotkań biznesowych z cyklu „Poranna kawa z ekspertem” oraz w uroczystej kolacji biznesowej wieńczącej (w maju 2018 r) II edycję dodatku, która zorganizowana będzie wyłącznie dla uczestników projektu!
Podczas tego spotkania, uczestnikom projektu zostaną uroczyście wręczone certyfikaty „Twarz Biznesu Polskiej Gospodarki 2018”.

Jako magazyn jesteśmy partnerami wielu programów gospodarczych, wyróżniających ambitną i godną naśladowania przedsiębiorczość w naszym kraju. Należą do nich między innymi tak prestiżowe konkursy, jak: „Teraz Polska”, „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Wiktoria Znak Jakości Przedsiębiorców”, „Laur Innowacyjności” czy programy gospodarcze Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej.

Magazyn „przedsiębiorcy@eu” czytany jest przez osoby zarządzające przedsiębiorstwami, czyli prezesów, właścicieli, menadżerów oraz osoby zainteresowane szeroko rozumianą wiedzą merytoryczną związaną z biznesem. Poza tym, pismo dociera do wielu opiniotwórczych kręgów z dziedziny biznesu oraz kultury i sztuki. Wysyłane jest do organów administracji państwowej i samorządowej, jak również organizacji i izb gospodarczych wspierających i współpracujących z biznesem. „Przedsiębiorcy@eu” to magazyn ludzi biznesu, pokazujący pozytywne przykłady i dający cenne wskazówki dla prowadzenia firmy.

Uwaga!

I edycja dodatku z magazynem jest obecnie w składzie graficznym i ukaże się w marcu bieżącego roku.

Kolejne wydanie magazynu z dodatkiem „Twarze biznesu” ukaże się w maju 2018 r. , a materiały będziemy zbierać do 9 kwietnia 2018 r.

 

kontakt:

Izabella Jarska

redaktor w magazynie „przedsiębiorcy@eu”

telefon 516 863 922, mail ijarska@efp.biz.pl

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.