Menu

Renault Captur – SUV o atletycznej sylwetce

red. Agnieszka Majcher

W grudniu 2019 roku zadebiutowała najnowsza odsłona Captura, która na rynku konkuruje m.in. z Volkswagenem T-Cross. Auto ma lepszą aerodynamikę, izolację akustyczną i mniejszą masę. Nowe Renault Captur to prawdziwy miejski SUV stanowiący połączenie wyrazistego designu i zaawansowanych technologii, zwinności i komfortu, oferujący ogromne możliwości personalizacji.

Renault CAPTUR bagażnik

Muskularna sylwetka, komfortowe, innowacyjne wnętrze oraz niezliczone możliwości personalizacji dwukolorowego nadwozia… Większe, jeszcze bardziej nowoczesne Nowe Renault Captur potwierdza swój charakter poprzez kokipt high-tech otwierany, przeszklony dach, przestronne wnętrze, największy bagażnik w swojej klasie (536l), przesuwną tylną kanapę oraz liczne schowki.

Nowe CAPTUR wnętrze oświetlenie MULTI-SENSE

 

Wszystko przemyślane i zaprojektowane z należytą starannością. Auto jest dłuższe od poprzednika o 11 cm. Dzięki przesuwnej tylnej kanapie możesz dowolnie zmieniać jego wnętrze. Nowy model oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa, co zostało potwierdzone notą pięciu gwiazdek w testach bezpieczeństwa Euro NCAP, zgodnie z rygorystycznymi kryteriami z 2019. Aby zwiększyć komfort i bezpieczeństwo, Captur został wyposażony w innowacyjne technologie z najwyższej półki, otwierające drogę do autonomicznej jazdy.

Renault CAPTUR wnętrze w kolorze pomarańczowym

Warto wspomnieć tutaj o systemie wspomagania prowadzenia, parkowania i bezpieczeństwa, które podczas testu dbały o nasz komfort i bezpieczeństwo.

CAPTUR SUV przód w kolorze pomarańczowym

System ostrzegania o nadmiernej prędkości z funkcją rozpoznawania znaków drogowych rozpoznaje znaki i informuje kierowcę o przekroczeniu ograniczenia prędkości. Aktywny system wspomagania nagłego hamowania z funkcją wykrywania pieszych i rowerzystów wspomaga hamowanie w celu uniknięcia zderzenia z innym pojazdem, pieszym lub rowerzystą, a w razie ryzyka zderzenia czołowego może, w razie konieczności, włączyć hamulce samochodu.

Oferta Renault CAPTUR

Cena Renault Captur 2020 zaczyna się od 66 900 złotych. Dokładnie tyle przyjdzie nam zapłacić za pierwszy poziom wyposażenia ZEN z silnikiem TCe 100. Najwyższa wersja testowanego przez nas auta Blue dCi 115 EDC INTENS to koszt 94 900 złotych.

Renault CAPTUR wnętrze miejsca przednie i tylne

Nowe Renault CAPTUR oferuje oszczędne i wydajne silniki benzynowe nowej generacji, o niskich kosztach obsługi.

TCe 100: wszechstronny

3-cylindrowy silnik turbo nowej generacji o mocy 100 KM, współpracujący z ręczną skrzynią biegów, zapewnia przyjemną jazdę przy ograniczonym zużyciu paliwa oraz czyni Nowe Renault CAPTUR wszechstronnym SUV-em.

TCe 130 FAP: oszczędny i dynamiczny

4-cylindrowy silnik turbo z wtryskiem bezpośrednim proponowany jest z ręczną skrzynią biegów z 6 przełożeniami lub automatyczną skrzynią biegów EDC z podwójnym sprzęgłem i 7 przełożeniami, ze sterowaniem przy kierownicy. Jest on uosobieniem maksymalnej wszechstronności i gwarantuje dynamiczną jazdę, przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia paliwa.

TCe 155 FAP: maksymalna przyjemność z jazdy

Nowy, 4-cylindrowy silnik turbo z wtryskiem bezpośrednim o mocy 155 KM i momencie 270 Nm jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się jazdą. Dzięki automatycznej skrzyni biegów EDC z podwójnym sprzęgłem i 7 przełożeniami, możesz korzystać z elementów sterowania przy kierownicy.

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.