Menu

Reklama

Jeżeli chcesz dotrzeć ze swoją ofertą do osób decyzyjnych w firmach oraz szukasz partnerów biznesowych to jesteś we właściwym miejscu. Proponujemy współpracę w opracowaniu materiału promocyjnego, zapewniamy profesjonalną obsługę graficzną, redakcyjną i fotograficzną. Jesteśmy po to by Cię wspierać !

O Magazynie

Magazyn przedsiębiorcy@eu jest periodykiem dostępnym na rynku od ponad 7 lat zarówno w wersji papierowej jak i online. Każdy numer to ponad 130 stron wypełnionych merytoryczną treścią, nad którą czuwa cały zespół utalentowanych, pełnych pasji redaktorów.

Magazyn porusza tematykę społeczno-gospodarczą, prezentuje ludzi biznesu i ich styl życia. Dostarcza wiedzę z zakresu rynków finansowych, zjawisk zachodzących w świecie biznesu, jest źródłem inspirującej wiedzy niezbędnej do osiągnięcia sukcesu zawodowego i osobistego. Wiedza zawarta w magazynie przekazywana przez ekspertów jest oparta na ich doświadczeniach i otaczającej rzeczywistości.

Uzupełnienie magazynu stanowią zagadnienia z dziedziny kultury, sztuki, stylu życia, motoryzacji. Rozpoznawalne postaci ze świata biznesu, kultury opowiadają o swoich doświadczeniach zawodowych. Całość na bardzo wysokim poziomie merytorycznym stanowi doskonałą platformę wiedzy podanej w sposób usystematyzowany i syntetyczny.

Czytelnik Magazynu

Magazyn skierowany jest do ludzi biznesu, przedsiębiorców, właścicieli firm, managerów wyższego i średniego szczebla, osób zarządzających instytucjami oraz izbami gospodarczych wspierających i współpracujących z biznesem, przedstawicieli Ambasad i dyplomacji. Magazyn trafia również do  przedstawicieli wolnych zawodów między innymi: prawników, restauratorów, artystów, hotelarzy i innych.

Dystrybucja Magazynu

Magazyn o nakładzie 10.000 egz. jest dostępny w ogólnopolskiej sieci sprzedaży Realy, In Medio, Empik. Dodatkowo jest bezpłatnie dystrybuowany wśród przedsiębiorców podczas targów, kongresów czy na innych wydarzeniach, które obejmuje swoim  patronatem.

Rozpoznawalność Magazynu

Magazyn obejmuje swoim patronatem wiele prestiżowych wydarzeń gospodarczych, społecznych oraz kulturalnych między innymi Fair Play Krajowej Izby Gospodarczej, Teraz Polska, Forum Ekonomicznym w Krynicy.

Magazyn otrzymał wiele nagród oraz podziękowań za prace na rzecz przedsiębiorczości oraz działań wspierających akcje charytatywne miedzy innymi: Partner Marzeń, Statuetka Lions Club, „Lider Multikultury”, Szlachetna Firma „Dobroczyńca w Biznesie”, „Media Dobroczynności”

Projekty i nagrody przyznawane przez Magazyn

Magazyn jest autorem  projektu Perły Euro Turystyki mającego na celu nagradzanie obiektów turystycznych za wyjątkową ofertę, promująca i wykorzystującą w swojej działalności  walory turystyczne polskich regionów. Jest również  organizatorem wydarzeń Twarze Biznesu Polskiej Gospodarki, podczas których nagradza przedsiębiorców prestiżową nagrodą „Lider Przedsiębiorczości” oraz „Filary Polskiego Biznesu”  Uroczysty finał obu projektów organizowany jest w gmachu Krajowej Izby Gospodarczej, gdzie uczestnikami są osobowości ze świata biznesu, polityki i gospodarki.

Magazyn przedsiebiorcy@eu jest organizatorem Wielkiej Gali  Dobrego Stylu z pokazem mody w wykonaniu polskich aktorek.  Jest to prestiżowa impreza, w której biorą udział osobowości ze świata kultury, nauki, sportu, biznesu i dyplomacji. Podczas Gali wręczane są nagrody Gracje, Iguana, Ambasador Dobrego Stylu. Impreza organizowana jest w gmachu Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie.

Redaktorzy magazynu przedsiębiorcy@eu testują znane marki samochodowe, opisując swoje wrażenia z jazdy w specjalnym dziale AutoMotoStyl.

Fanpage Magazynu

Redakcja magazynu jest właścicielem oraz administratorem fanpage: Przedsiebiorcyeu, Klub Integracji Europejskiej, Europejskie Forum Przedsiębiorczości, Auto Moto Styl, Twarze Biznesu Polskiej Gospodarki, Perły Euro Turystyki.

Dla Reklamodawców

Magazyn przedsiebiorcy@eu idealnie wpisuje się w strategię firm chcących dotrzeć do szerokiego grona odbiorców Premium skupionych wokół Spółek Skarbu Państwa, firm obecnych na Giełdzie czyli firm z poziomu Premium, najlepszej grupy docelowej w Polsce na styku biznesu i dyplomacji. Dlatego prezentacja w magazynie drukowanym jak i online zapewnia naszym reklamodawcom nie tylko efekty wizerunkowe ale przede wszystkim wymierne efekty sprzedażowe. Dodatkowym atutem naszego wydawnictwa jest różnorodność tematyki poruszanej na jego łamach co daje możliwość dotarcia do dużej grupy czytelników oraz promowanie publikacji naszych reklamodawców na wielu nośnikach.

Cennik powierzchni reklamowych w „Przedsiębiorcy@eu” wersja drukowana

Cała strona 1/1 – 2.500 PLN
Dwie strony 2/2- 3.500 PLN
Wywiad 2 strony – 4.000 PLN

I strona okładki z wywiadem 4 stronicowym – 20.000 PLN
II strona okładki – 6.000 PLN
III strona okładki – 6.000 PLN
IV strona okładki – 9.000 PLN

Cennik powierzchni reklamowych na portalu: przedsiebiorcy.eu

Baner reklamowy  – 300 PLN netto 14 dni emisji

Baner reklamowy – 200 PLN netto 7 dni emisji

Reklama na głównym sliderze 1000 PLN 30 dni emisji

Reklama na głównym sliderze 800 PLN  14 dni emisji

Artykuł sponsorowany – 400 PLN netto (14 dni emisji na stronie pierwszej + minimum 1 rok na portalu – możliwość zamieszczenia linków).

Dane techniczne reklam

 

Uwaga: do poniższych cen należy doliczyć 23% VAT

Wszystkie reklamy, wywiady oraz artykuły są dodatkowo udostępniane na fanpage magazynu przedsiębiorcyeu.

Do Państwa dyspozycji są pracownicy działu reklamy, którzy służą fachową radą. Jesteśmy otwarci na propozycje i sugestie naszych klientów.

Zamówienia prosimy kierować do bjonczyk@efp.biz.pl tel. 501243876