Menu
Przedsiębiorcze kobiety spotkają się na Targowej (patronat medialny magazynu)

Przedsiębiorcze kobiety spotkają się na Targowej (patronat medialny magazynu)

Przedsiębiorcze kobiety spotkają się w przeddzień Święta Kobiet w Centrum Kreatywności Targowa na warszawskiej Pradze. Zaprasza je tam Studenckie Forum Business Centre Club. Jak wyjaśniają organizatorki, spotkanie to nie mogłoby odbyć się w innym dniu niż 7 marca, tuż przed Dniem Kobiet. Czas uczcić Nasze święto WSPÓLNIE. To idealny moment, aby oderwać się od codziennych obowiązków i skupić swoją uwagę na SOBIE, a każda z Nas wie, że nic tak nie uszczęśliwia kobiety jak ogromna dawka informacji o makijażu i pielęgnacji prosto od najlepszych specjalistów tej dziedziny. Intencja jest więc taka, dla tych, którzy się nie domyślili, że 7 marca przedsiębiorcze kobiety spotkać się chcą w swoim gronie, a 8 marca oczekują hołdów od przedsiębiorczych mężczyzn, kolacji ze świecami, prezentów itd.

Swoim patronatem medialnym objął to wydarzenie magazyn przedsiębiorcy@eu.

Na Targowej obędą się inspirujące prelekcje, które poprowadzą:

Ilona Joanna Adamska– właścicielka Law Business Quality oraz Imperium Kobiet

Dorota Lange – założycielka firmy MAKE UP ACADEMY BY LANGE wraz z Magdaleną Sadłowską – coach i trener biznesu. Wspólnie prowadzą kanał na YouTubie o nazwie Happy40.

W trakcie wydarzenia uczestniczki będą mogły wziąć też udział w warsztatach:

Izabella Wiśniewska, Event & Makeup Manager Annabelle Minerals poprowadzi warsztat profesjonalnego makijażu biznesowego dla 30 osób,

a równolegle

Ewa Waszczuk– znana instruktorka tańca zabierze uczestniczek swoich warsztatów prosto na Dominikanę, gdzie będą mogli poznać podstawy bachaty (w wersji solo).

Jeszcze jedną atrakcją będzie pokaz mody projektantki Edyty Uss Mazewskiej.

więcej

czwartek 7 marca, godzina 17:00

Centrum Kreatywności Targowa

ul. Targowa 56, gdzie to jest

Bilety na wydarzenie są do zakupienia online, pojedynczy kosztuje 20, a podwójny 30 złotych.

Rafał Korzeniewski

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.