Menu

Profesjonalizm w zabytkowych wnętrzach – rozmowa z Jerzym Rożkiem, prezesem Warszawskiego Domu Technika NOT

Ambasador Przedsiębiorczości

rozmawia Krzysztof Jończyk

Co wyróżnia sale Warszawskiego Domu Technika na tle innych współczesnych wnętrz oferowanych w wielu miejscach Warszawy?
– Zabytkowe wnętrza, które znajdują się w Warszawskim Domu Technika są oryginalne, niepowtarzalne, mają zupełnie inny klimat. Zabytkowe ornamenty, piękne schody i tym podobne elementy na-dają imprezom wyjątkowy charakter. Tu się obcuje z historią. Warszawski Dom Technika jest obiektem zabytkowym o charakterze neobarokowym i neorokokowym z elementami secesji. Położony jest w centrum Warszawy w pobliżu warszawskiej Starówki w odległości 80 m od ul. Świętokrzyskiej i 160 m od stacji me-tra. Gmach Stowarzyszenia Techników powstał z inicjatywy Piotra Drzewieckie-go (prezydenta Warszawy) w 1905 r. W listopadzie 2015 roku obchodziliśmy jubileusz 110–lecia oddania budynku do użytku.
W ubiegłym roku także obchodziliście szczególny jubileusz…
– Tak, rok 2016 był dla nas wyjątkowy. Spółka Warszawski Dom Technika NOT obchodziła 25-lecie działalności w branży usług: czyli wynajmu po-wierzchni biurowych i sal konferencyjnych. Chcielibyśmy podkreślić, że 25 lat sukcesów naszej firmy nie byłoby możliwe bez zaufania, jakim obdarzyli nas nasi klienci. Jubileusz 25-lecia jest doskonałą okazją, aby podziękować naszym klientom i partnerom – dzięki którym i dla których istniejemy od tylu lat. Przez ostatnie ćwierć wieku wymagania naszych klientów zawsze były motywacją do coraz efektywniejszego działania, a ich potrzeby inspirowały nas do ciągłego rozwoju. Wdzięczni jesteśmy za życzliwość i otwartość. Wsparcie i zaufanie stały się fundamentem naszych osiągnięć i pozycji, jaką dziś zajmujemy na rynku usług. I chcemy nadal dzielić się naszym doświadczeniem. 30 września ur. zorganizowaliśmy uroczyste spotkanie z okazji 25-lecia istnienia naszej Spółki. Był błysk fleszy, przemowy, podziękowania, nagrody oraz tort. Po czę-ści oficjalnej goście bawili się przy muzyce granej na żywo.
Czym jeszcze – poza urokliwymi wnętrzami – zachęcacie klientów do wynajmu waszych wnętrz?
– Jakością obsługi. Nasze działania charakteryzuje profesjonalizm oraz do-stosowanie się do różnych potrzeb klienta. Warszawski Dom Technika NOT Sp. z o.o., a dokładnie specjaliści z zespołu Obsługi Imprez zajmują się wynajmem sal konferencyjnych, na życzenie klienta oferujemy kompleksową bądź częściową obsługę. Przygotowujemy scenariusz i oprawę imprezy, aranżację sali, zapewniamy catering, obsługę artystyczną oraz techniczną.
Jakimi zasobami dysponuje Warszawski Dom Technika?
– Posiadamy siedem sal różnej wielkości mogących pomieścić od 20 do 450 osób w ustawieniu teatralnym lub od 15 do 280 osób w ustawieniu konferencyjnym, co stanowi nasz atut. Sale różnią się od siebie nie tylko rozmiarami, ale również klimatem, co pozwala na zorganizowanie eventu o dowolnym charakterze, zakresie i stylu. Konferencje, wystawy, bale, przyjęcia weselne, koncerty, szkolenia, sympozja, bale studniówkowe – to tylko niektóre z możliwości wykorzystania sal w Domu Technika. Wszystkie wnętrza są wyposażone w sprzęt AV, tj. nagłośnienie, ekran, projektor, posiadają klimatyzację i bezprzewodowy Internet. Dowodem dobrej jakości naszych usług usługę jest to, że wielu kontrahentów wraca do nas ponownie oraz poleca nasze usługi innym potencjalnym klientom.

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.