Menu
Piękno i harmonia

Piękno i harmonia

– Pielęgnujemy skórę, pobudzamy zmysły, dążymy do osiągnięcia jedności, aby czuć, słyszeć, dotykać, smakować i widzieć. Pragniemy, aby czas spędzony w tym miejscu służył nie tylko pielęgnacji urody, ale stał się rytuałem piękna, chwilą przyjemności i odprężenia – mówi Alicja Rypina, prezes Anlaya Medical Clinic & Spa.

Rozmawia AGNIESZKA MAJCHER

Czy może nam pani przybliżyć, jak powstała Anlaya Medical Clinic & Spa?

Anlaya Medical Clinic & Spa to miejsce stworzone w 2010 r. z miłości do piękna, zdrowia i urody. Mieści się w podwarszawskim Józefowie i powstało z fascynacji magią Japonii i pasji do kosmetologii. Zapewniamy niezapomnianą atmosferą każdemu, kto pragnie relaksu, ciszy, profesjonalnej pielęgnacji i satysfakcji z efektów. Szczególną uwagę przywiązujemy do uzyskania harmonii ciała i duszy, oddziałując na wszystkie zmysły: dotyk, słuch, smak, wzrok i węch. Inspiracja kulturą azjatycką wpływa na wyjątkowość tego miejsca, gdzie w niespotykany sposób połączono tradycję z luksusową nowoczesnością.

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie medycyny estetycznej, fizjoterapii, kosmetologii i fryzjerstwa. Wspólnie oferujemy kojącą atmosferę relaksu i nowoczesne zabiegi, które podkreślą naturalne piękno każdej osoby. Nasze motto to „Zyskaj większą pewność siebie. Zadbaj o siebie”.

Co wyróżnia pani biznes spośród innych w branży?

Clinica ANLAYA posiada w swojej ofercie usługi i produkty o wysokiej jakości. Jesteśmy firmą rodzinną w wyjątkowym miejscu i o unikalnym klimacie. Wdrażamy efektywny marketing, który nieustannie spełnia potrzeby naszych klientów, a jednocześnie przyciąga nowych. Naszym atutem jest zatrudnianie utalentowanych pracowników i umiejętne ich prowadzenie. Praktyka zarządcza oparta jest na połączeniu tego modelu biznesowego z modelem finansowym, ale tak naprawdę prowadzimy usługę kompleksową, jesteśmy jedyni w swoim rodzaju.

Z jakich usług można skorzystać w państwa klinice?

Wykorzystujemy najnowsze technologie i rozwiązania, aby zapewnić jak najlepsze efekty bez chirurgicznej ingerencji w ciało człowieka. Wszystkie zabiegi są bezpieczne, a jeśli istnieją przeciwwskazania, zawsze są one wyszczególnione. Zabiegi medycyny estetycznej jakie oferujemy to m.in. nici lifitngujące, soft lifting, Sono Queen, leczenie łysienia Regenera Activa, mezoterapia skóry głowy, mezoterapia peptydowa Dr. Cyj, usuwanie blizn i rozstępów, CGF komórki macierzyste, usuwanie tatuaży, likwidacja podbródka, przebarwień, powiększanie i nawilżanie ust, usuwanie zmarszczek, wampirzy lifting czy zabiegi na skórę dłoni. Każdy znajdzie coś dla siebie i z pewnością wyjdzie zadowolony!

Czy osoby, które chcą poprawić sylwetkę, także mogą się wybrać do Anlayi?

Jak najbardziej. Oferujemy najskuteczniejsze innowacyjne zabiegi modelowania sylwetki, odmładzania oraz ujędrniania. Na bieżąco wdrażamy światowej klasy technologie, które gwarantują skuteczność i bezpieczeństwo, wśród nich: Alma Harmony XL Pro, CoolTech, Alma Accent Prime, Geneo, Plasma IQ, Sono Queen, Icoone, Storz Medical, CGF, Vectus.

Brzmi kusząco. Co jeszcze czeka na klientów Anlaya Medical Clinic & Spa?

Nasze miejsce słynie również z atrakcyjnej oferty fryzjerskiej. Główne punkty oferty to pielęgnacja włosów i skóry głowy oraz nowa dziedzina – trychologia, która zajmuje się problemami wypadania włosów, łysienia i chorobami skóry głowy. Wspólna praca dermatologa, lekarza medycyny estetycznej i trychologa gwarantuje piękne efekty, a zabiegi i terapie są tworzone na miarę każdego pacjenta.

Oprócz tego Anlaya Medical Clinic & Spa ma szeroki wachlarz luksusowych zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, rytuałów na ciało oraz masaży. Pielęgnujemy skórę, pobudzamy zmysły, dążymy do osiągnięcia jedności, aby czuć, słyszeć, dotykać, smakować i widzieć. Pragniemy, aby czas spędzony w tym miejscu służył nie tylko pielęgnacji urody, ale stał się rytuałem piękna, chwilą przyjemności i odprężenia.

Jakie ma pani plany związane z rozwojem biznesu?

W naszej firmie rozwój jest jedyną stałą. Cały czas zmieniamy się, poszukujemy nowych technologii, planujemy wdrożyć własne, unikalne kosmetyki. Nasza misja to: „Wydobyć naturalne piękno przez pielęgnację i dbanie o zdrowie na najwyższym poziomie”. Panujemy kolejny cykl szkoleń dla każdego pracownika, a także wprowadzenie nowych usług z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.

Bez wątpienia osiągnęła pani duży sukces. Co motywuje panią do działania?

Moja praca to moja pasja. Pracowałam w bardzo różnych branżach, ale zawsze wszystko, co robiłam, sprawiało mi dużo radości, rozwijało mnie biznesowo i osobiście. Szczególnie cenię kontakty z ludźmi i dobre relacje z pracownikami.

Każdy dzień inspiruje i motywuje mnie do dalszego działania. Cieszę się, gdy razem z zespołem Clinica Anlaya pokonujemy kolejne etapy rozwoju firmy. Zawsze zorganizujemy coś ciekawego dla naszych klientów, a oni potwierdzają to swoim zainteresowaniem i obecnością.

Nasze pomysły na lepszą pracę, unowocześnianie procedur i edukację służą rozwojowi firmy. Staram się zapewnić pracownikom stabilizację i system szkoleń zgodny z ich uzdolnieniami.

Czy uważa pani, że w biznesie jest miejsce na etykę?

Oczywiście. Właściwe postępowanie to fundament wszystkich działań wewnątrz firmy. Szczerość jest podstawą głębszego i trwałego zaufania w zespole. Dotyczy to każdej osoby. Praca nad świadomym i czujnym postrzeganiem rzeczywistości, ciągła obserwacja siebie, analiza własnych zachowań. Jeśli umiemy odpowiedzieć sobie na pytanie: „kim jesteśmy?”, możemy próbować poznać najlepszą wersję siebie. To postępowanie motywowane bezwzględnym i niezmiennym dobrem, szacunkiem do życia i drugiej osoby, troską o środowisko.

Jakie cechy zwiększają według pani prawdopodobieństwo osiągnięcia sukcesu w biznesie?

Dobry biznesmen jest zaradny, skłonny do podejmowania ryzyka, pomysłowy, intuicyjny, odporny na stres. To osoba nieprzeciętna i wybitna. Powinien wyróżnić się wyższym poziomem aktywności zawodowej. Bardzo istotne jest też podejście do porażek. Idealnego przedsiębiorcę charakteryzuje pewność siebie w biznesie oraz poczucie własnej wartości. Właściciel firmy powinien być świadomy własnych zalet i możliwości, to doskonała podstawa dla skutecznych negocjacji i rozmów.

A co pani uważa za swój największy sukces?

Myślę, że to jeszcze przede mną. Każdy dzień w tej pracy przynosi różne wyzwania. Jedne trudniejsze, inne łatwiejsze, ale wszystkie wymagają zaangażowania i kompetencji. Posiadanie dobrze wykształconego i zaangażowanego zespołu, na który zawsze można liczyć, to obecnie chyba mój największy sukces.

Anlaya Medical Clinic & Spa

telefon 602395944

ala.rypina@anlaya.pl

www.anlaya.pl

www.facebook.com/anlayadayspa

www.instagram.com/anlayaclinic

(zdjęcia użyczone przez rozmówcę)

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.