Menu
Letnia kolekcja Ewy i Piotra Krajewskich

ODKRYJ SWOJE PIĘKNO, pokaż swój styl

Tego wieczoru (21.06.2013 r.) w salonie Metamorfoza Day Spa postawiono na trzy aspekty, które są ważne w podkreśleniu piękna i osobowości człowieka. To odmładzająca rola zabiegów w Spa, mówiący wiele o naszej osobowości zapach oraz to jak się prezentujemy dla innych, czyli nasz strój.

Nina Alt

Odzwierciedleniem tych aspektów było samo miejsce, w którym możemy poddać się upiększającym zabiegom. Zachwycająca kolorystyką i zwiewnością materiałów damska, letnia kolekcja Ewy i Piotra Krajewskich oraz pokaz męskiej mody marki Pako Lorente w stylu „smart casual” . Dopełnieniem całości był zapach perfum Fragonard.

To było kolejne w tym miejscu spotkanie z cyklu, które służy poznawaniu panujących w modzie trendów, wymianie doświadczeń, odkrywaniu siebie. Jak twierdzą Ewa Gawkowska i Małgorzata Szczęsna, właścicielki Metamorfozy Day Spa, zaprezentowane tego wieczoru pokazy mody były przykładem na to jak ważny jest ubiór w wyeksponowaniu piękna. Obie Panie wyznają przekonanie, że każdy z nas potrzebuje przeobrazić się i pokazać to co jest piękne w środku oraz wyeksponować to piękno na zewnątrz.

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.