Menu

oczekuj nieoczekiwanego, zaproszenie na wernisaż wystawy

Na wernisaż objętej patronatem naszego magazynu wystway zaprasza 9 grudnia Akademia Kultury i Sztuki działająca w ramach Klubu Integracji Europejskiej, razem z będącą członkiem tego klubu internetową galerią Art. Kwiatecka.com. Zobaczymy prace właścicielki galerii, niezależnej artystki Iwony Ochnio-Kwiateckiej, a wystawa, tradycyjnie zorganizowana w hall gmachu Krajowej Izby Gospodarczej, gdzie siedzibę ma też klub, połączona będzie z ich sprzedażą. Tytuł wystawy to zarazem motto galerii i życiowe credo artystki.

Wernisaż będzie okazją do poznania Iwony Ochnio-Kwiateckiej, z którą wywiad na żywo przeprowadzi redaktor Izabella Jarska z naszej redakcji. Dodatkową atrakcją będzie występ Filipa Moniuszko, znanego z udziału w The Voice of Poland, który dopiero co, podczas Festiwalu Sztuki Orzeł 2016, został po fenomenalnym występie zwycięzcą w kategorii dźwięk,. A na koniec zaprosimy na koktajl. Zaczniemy jednak lampką wina, bo na wernisażu wino być musi.

wernisaż w piątek 9 grudnia, godzina 18.30

gmach Krajowej Izby Gospodarczej, hall

Warszawa ul. Trębacka 4, gdzie to jest

Poniżej prezentacja internetowej galerii artystki i jej samej. Prace, nie w Internecie, ale jak to się mówi w realu, zobaczyć będziemy mogli podczas wystawy i nic nie ujmując współczesnym mediom, prezentują się one jeszcze lepiej. Taka jest zresztą idea galerii. Z internetowej strony mają one trafić do naszego domu bądź biura, już jako jednostkowe, niepowtarzalne dzieło sztuki. Porównania zresztą każdy będzie mógł dokonać sam!

Internetowa galeria Art. Kwiatecka.com

Zajrzyjcie też koniecznie na stronę galerii: www.kwiatecka.com !

Rafał Korzeniewski

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.