Menu

Nissan X-trail crossover na weekendowe wypady

Red. Agnieszka Majcher

Nissan X-TRAIL to idealny rodzinny crossover na weekendowe wypady. Przykuwająca uwagę zaprojektowana, sportowa sylwetka oraz wysokiej jakości wykończenie wnętrza a także najnowocześniejsze technologie to fakty, które wyróżniają to auto w zestawieniu z innymi autami tej klasy. Na uwagę zasługuje staranność projektantów, stalowe i chromowane wykończenia wraz z nowymi reflektorami i 19-calowymi felgami ze stopów metali lekkich, które dodatkowo podkreślają moc Nissana X-Trail.

X-Trail na trasie w górach, widok z przodu 3/4 - start

Metaliczny lakier i ciemny chromowany grill w kształcie litery V dodawał tylko uroku testowanemu przez nas modelowi. Wysokiej jakości materiały i czarne akcenty stylizacyjne w środku tworzyły dodatkowo odpowiedni nastrój i klimat, a zastosowana technologia dodała poczucia bezpieczeństwa dzięki informacjom o prowadzeniu, na 5-calowym wyświetlaczu.

Widok wnętrza X-Trail - zamszowe wykończenie

Świetnej jakości systemu dźwiękowy Premium® BOSE® sprawia, że muzyki słucha się w tym aucie niezwykle przyjemnie. Źródłem mocy nowego SUV-a Nissana X-Trail są dwa zaawansowane silniki: wysokoprężny o pojemności 1,7 litra i benzynowy o pojemności 1,3 litra. Charakteryzują się one większą oszczędnością paliwa oraz niższa emisja CO2 przy wyższej wydajności. Auto wyposażone w funkcję Stop/Start, automatycznie wyłącza silnik, oszczędza paliwo, a następnie płynnie i sprawnie go uruchamia. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom silniki Nissana zapewniają też bezkonkurencyjny uciąg, a inteligentny układ napędu na wszystkie koła automatycznie przesyła moc do kół, które jej najbardziej potrzebują. Dzięki niemu śmiało możemy podkreślić, że Nissan X-Trail charakteryzuje się też imponującym uciągiem bez względu na pogodę.

Widok dachu panoramicznego X-Trail z wnętrza samochodu, z zewnątrz i z lotu ptaka, kolaż

System audio Bose w X-trail, kolaż

Ceny auta w zależności od wyposażenia zaczynają się od 105 500 złotych.

Wymiary zewnętrzne i wewnętrzne Nissana X-Trail

Nissan X-Trail – widok 3/4 z przodu

 

 

 

 

A – CAŁKOWITA DŁUGOŚĆ

4690 MM

B – ROZSTAW OSI

2705 MM

C – CAŁKOWITA SZEROKOŚĆ

1820 MM

(2060 MM Z LUSTERKAMI)

D – CAŁKOWITA WYSOKOŚĆ

1710 MM

(1740 MM Z RELINGAMI DACHOWYMI)

linia

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.