Menu
Najbardziej niezawodny środek dezynfekujący XXI wieku!

Najbardziej niezawodny środek dezynfekujący XXI wieku!

W sytuacji pandemii, kiedy zagrożone są losy i zdrowie całych narodów, instytucje opieki zdrowotnej zwracają uwagę na innowacyjne rozwiązania w zakresie dezynfekcji i utrzymania higieny. W czasach kryzysu przemysł technologiczny wspiera państwo, zapewniając profesjonalne systemy czyszczenia parowego do pełnej dezynfekcji zamkniętych miejsc publicznych, placówek służby zdrowia, gabinetów lekarskich i dentystycznych.

BEATA MACIAK

Czyszczenie parowe – bezpieczeństwo i ekologia

Czyszczenie za pomocą suchej pary o temperaturze od 150°C do 170°C to proces, który łączy troskę o bezpieczeństwo wszystkich ludzi i z dbałością o środowisko. Ludzie są bezpieczni, ponieważ sucha para zapobiega wszelkiemu ryzyku infekcji i zanieczyszczenia krzyżowego; dodatkowo jest to najskuteczniejsza metoda dezynfekcji, która pozwala uniknąć ryzyka narażenia zdrowia występującego przy używaniu silnych preparatów i środków chemicznych; i wreszcie, jest to „zielona metoda”, ponieważ nie ma toksycznego ani zanieczyszczającego wpływu na środowisko.

Generator pary EV 3000i Potężny generator pary EV 3000i zabija bakterie i wirusy w kilka sekund!

Sucha para wodna jest uznaną i skuteczną metodą likwidacji zarazków, bakterii i wirusów. Centra Kontroli i Prewencji Chorób w Stanach Zjednoczonych (CDC) wyróżniają ją jako najbardziej niezawodną i powszechnie stosowaną metodę ze względu na wykorzystanie wysokiej temperatury i ciśnienia. Dezynfekcja parowa jest nietoksyczna, niedroga, szybka, bakteriobójcza i sporobójcza. Profesjonalne urządzenie parowe EV 3000i jest w stu procentach ekologicznym środkiem dezynfekującym i czyszczącym. Działa z wykorzystaniem wyłącznie wody wodociągowej, przekształcając ją w całkowicie czystą, suchą parę, bez uwalniania szkodliwych substancji do środowiska.

Certyfikowany system zwalczania zarazków, bakterii i wirusów

EV International jest wiodącym na świecie producentem systemów czyszczenia i dezynfekcji. Technologia wykorzystuje unikalne zalety suchej pary, aby zachować doskonałą higienę. Produkty EV International są dostępne w ponad 35 krajach na całym świecie, a od 2019 roku również w Polsce.

Jedyni w Polsce

Firma Natelo Beata Maciak Ltd. jest jedynym autoryzowanym przedstawicielem EV International na terytorium Polski. Aby spełnić wszystkie potrzeby, EV International opracowało profesjonalne, niezawodne i bardzo wydajne urządzenie EV 3000i odpowiednie do prawie wszystkich zastosowań i sytuacji. Idealny zarówno do codziennego czyszczenia oraz dezynfekcji podłóg i powierzchni bardzo brudnych, jak i bardzo delikatnych powierzchni, jak sprzęt RTV czy żywe kwiaty. Częste czyszczenie detergentami w szpitalach, w domu, firmie i w miejscach publicznych usuwa niektóre zarazki, ale bez ich całkowitej dezynfekcji, co może powodować rozprzestrzenianie się infekcji w przypadku skażenia używanego sprzętu. Pamiętajmy również, że chemiczne środki czyszczące i dezynfekujące są bardzo toksyczne, a ich długotrwałe stosowanie może powodować ryzyko wielu chorób. Według badania Europejskiej Wspólnoty Zdrowia Układu Oddechowego, czyszczenie jest czwartym największym czynnikiem ryzyka astmy i innych chorób, ponieważ wiąże się z kontakemt z chemikaliami, takimi jak chlor, amoniak, czwartorzędowe związki amonowe i etanol stosowanymi w życiu codziennym.

Zabezpieczenie powierzchni systemem Sanix z nanosrebrem

EV International bardzo szybko odpowiada na potrzeby klientów. W czasie epidemii koronawirusa został opracowany system EV Sanix, który zabezpiecza wyczyszczoną powierzchnię powłoką aktywnego Nanosrebra na okres dwóch tygodni. Dzięki temu nasi klienci, którzy prowadzą restauracje, hotele, przychodnie, przedszkola i inne obiekty użyteczności publicznej, są w stanie zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa, a ich klienci mogą czuć się bezpiecznie i ze spokojem korzystać z usług tych obiektów.

Generator pary EV 3000i Czysty dom z EV 3000i

Innowacyjna zielona technologia EV została stworzona, by pomóc ludziom. Dzięki niej podczas dezynfekcji powierzchni i materiałów w twoim domu czy firmie z łatwością usuniesz wirusy i bakterie, ale i wszelkiego rodzaju głęboko osadzony brud. I właśnie dlatego system EV jest odpowiedni dla rodzin z dziećmi, ponieważ para wodna niszczy szkodliwe mikroorganizmy, a tym samym zapobiega rozwojowi alergii i reakcji alergicznych. EV zmierzy się również z takimi problemami, jak trudności z oddychaniem podczas snu i bezsenność. Jeśli są ci znane te dolegliwości, to bardzo prawdopodobne, że na twoim materacu rozwijają się roztocza, których stolec powoduje problemy z oddychaniem. Osoby cierpiące na astmę, które mają trudności z oddychaniem w nocy, odczują różnicę nawet po pierwszym czyszczeniu za pomocą EV 3000i. Wystarczy kilka sekund suchej pary, aby zniszczyć roztocza i ich jaja. EV 3000i to w stu procentach ekologiczne i energooszczędne wysokiej klasy urządzenie parowe, które zużywa tylko dwa litry wody do czyszczenia i dezynfekcji całego domu. Już nigdy więcej nie użyjesz nawet kropli szkodliwych preparatów, które zanieczyszczają środowisko. Zapewnienie najlepszej opieki rodzinie i ochrona nie tylko Twojego domu i firmy, ale także naszego wspólnego domu – Ziemi, nigdy nie były łatwiejsze.

Zostań naszym agentem sprzedaży

Ze względu na rosnące zainteresowanie naszymi produktami, stale rekrutujemy Agentów Sprzedaży, którzy mają możliwość pracy z innowacyjnymi zielonymi technologiami zaprojektowanymi, aby pomagać ludziom. Dołącz do naszej szybko rozwijającej się firmy! Jesteśmy profesjonalistami w produkcji zaawansowanych technologii ekologicznego czyszczenia. Wspinaj się po szczeblach kariery i osiągnij niezależność finansową w sprzedaży bezpośredniej. Nie wahaj się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji!

Zapisz się za bezpłatne czyszczenie i dezynfekcję w Twoim domu lub firmie

EV International oferuje swoim klientom możliwość przekonania się o zaletach jednoosobowych systemów czyszczących EV 3000i. Nasi Agenci Sprzedaży na całym świecie niestrudzenie pracują nad edukacją coraz większej liczby osób na temat korzyści płynących z czyszczenia suchą parą. Po umówieniu się na spotkanie będziesz mógł skorzystać z całkowicie bezpłatnego czyszczenia wybranego przedmiotu w domu lub firmie. Przekonasz się, jak szybko i łatwo można dezynfekować siłą suchej pary, bez środków chemicznych i wysiłku. Zapisz się na bezpłatną prezentację naszych produktów, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą i umówi na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie. Dowiedz się więcej na www.ev-poland.com lub na naszej stronie na Facebooku: EV of Poland. Skontaktuj się z nami pod numerem 608 383 517 lub mailem: info@ev-poland.com.

Źródła: Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom w USA i WHO. Jako ilustracje wykorzystano materiały reklamowe.

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.