Menu

METAMORFOZA według Magdaleny Bogulak

Metamorfoza to proces przemiany, zmiany wizerunku. Osoby, które się jej poddają pragną być piękne i atrakcyjne. Szukają nowego pomysłu na swój wygląd. Taka przemiana ma wpływ nie tylko na samopoczucie, ale i na wszystkie dziedziny życia. Dodaje pewności siebie. Takie decyzje wymagają jednak odwagi. Tej odwagi nie zabrakło Elżbiecie Iwanowskiej i Agnieszce Kulawik. Nasze bohaterki oddały się w ręce zespołu specjalistów Magdaleny Bogulak i jej Instytutu Zdrowia i Urody Medical SPA Sharley. Jakie są tego efekty? Oceńcie sami.

Nina Alt

aa37Elżbieta Iwanowska

Diagnoza:

Na twarzy Pani Elżbiety czas nieubłaganie zaznaczył swój ślad. Sporo na niej zmarszczek a owal zmienił się pod wpływem czasu i grawitacji. U Elżbiety bardzo wyraźnie zaznaczone są bruzdy wargowo-nosowe, które zaostrzają rysy twarzy. Usta i policzki straciły swoją objętość. Kąciki ust opadły i nie zdobią twarzy. U Elżbiety konieczne jest użycie wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, które wymodelują owal twarzy oraz przywrócą objętość policzkom i ustom. Przyda się również zabieg z użyciem Botoksu, który zniweluje widoczność zmarszczek. Pomocy potrzebuje także skóra twarzy, która utraciła swoją jędrność i blask. Piękno twarzy Pani Elżbiety podkreślimy makijażem permanentnym. Obecna fryzura Elżbiety dodaje jej lat, musimy koniecznie ją zmienić.

Elżbieta przeszła zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, makijażu permanentnego, stylizację fryzury, stroju oraz makijaż. W efekcie cofnęliśmy zegar o ładnych kilka lat.

aa38aa39

Metamorfozę Elżbiety zaczęliśmy od zabiegów z medycyny estetycznej. Dzięki preparatom Juvederm pięknie

wymodelowaliśmy owal twarzy. Bruzdy nosowo-wargowe wypełniliśmy preparatem Juvederm 4. Policzki powiększyliśmy i wypełniliśmy używając Juvederm Voluma. Usta powiększyliśmy Juvederm Smile. Po użyciu wypełniaczy rysy twarzy Pani Elżbiety stały się łagodniejsze a twarz odmłodniała. Dużą zasługę w odejmowaniu lat Pani Elżbiety miał również Botoks. Zmarszczki na czole oraz wokół oczu zniknęły a skóra stała się gładka. Wypełniacze to jednak nie wszystko. Aby twarz wyglądała młodziej i zdrowiej potrzebuje odżywienia i nawilżenia. W tym celu zastosowaliśmy mezoterapię. U Elżbiety wykonaliśmy mezoterapię całej twarzy. Dzięki niej cera stała się jaśniejsza i twarz nabrała blasku.

Kolejna seria zabiegów w ramach metamorfozy to makijaż permanentny ust, oczu i brwi. Podkreśliliśmy oczy, nadaliśmy kształt brwiom i dodaliśmy koloru ustom. Na koniec zmieniliśmy fryzurę na bardziej odważną i odmładzającą.

Agnieszka Kulawik

Diagnoza:

Oczy Agnieszki giną za sińcami, a małe i nieregularne brwi z widocznymi przerwami nie stanowią wystarczającej oprawy ładnych oczu. Blade usta również wymagają podkreślenia. W ramach metamorfozy wykonamy zatem makijaż oczu, ust i brwi. aa40Agnieszka ma czarne włosy spięte w kucyk – ta fryzura koniecznie potrzebuje zmiany. To samo tyczy się czarno-białego stroju i sportowych butów.

U Agnieszki wykonaliśmy makijaż permanentny ust, oczu i brwi. Pożegnaliśmy czarny kolor włosów, rozjaśniliśmy je a na końcówkach zastosowaliśmy efekt ombre hair. Fryzura Agnieszki stała się lekka i pokazała jak piękne i gęste są jej włosy. Delikatne fale podkreśliły dziewczęcą urodę. Zdecydowane kolory stroju, podkreślone usta i modne dodatki odkreśliły kobiecość i piękno Agnieszki. Oto nowa Agnieszka pełna koloru, uśmiechu i piękna jak nigdy!

Sharley Instytut Zdrowia i Urody Medical SPA – okrzyknięty najlepszym salonem ostatniego 20-lecia.
Zespół specjalistów z Sharley jako pierwszy w Polsce uczestniczył w spektakularnych metamorfozach organizowanych przez czasopismo Claudia oraz telewizję TVN. Od lat uczestniczy w różnych metamorfozach organizowanych wspólnie z największymi czasopismami na rynku. Salon jest również autorem Metamorfozy z Sharley, którą prowadzi samodzielnie jako swoją autorską akcję.

aa42aa41

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.